Kritika webu

Nápady a upozornění k mému webu.

www.ti.wz.cz

Pozor stránky nejsou obsahově dokončené
Marťan a k romu reklama na ideální doplněk stravy pro matky a kojence...to někdy zkazí celej web...zkusil bych nastavit barvu banneru na černou
Sorry, ale reklamu tam vkládá webzdrama.cz takže nemohu ovlivnit co tam bude.
Nápad to jistě špatnej až zase tak není, ale blbne ti diakritika:

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19
>> Sorry, ale reklamu tam vkládá webzdrama.cz takže nemohu ovlivnit co tam bude.

Ale ano. V nastavení reklamy.
Ta češti bude opravena. Vůbec jsem si to neuvědomil, protože jsem to měl na pevno nastavený v prohližeči. S tou reklamou jsem to nevěděl. Takže oprava bude. Díky za kritiku
lol fakt hustej web ,mnooo....je to fakt coooooool kritika k tomu by nebola žiadna , je najlepší čo som kedy videl ale obsah žiadny ...


odkud mas to radio ? chtel bych ho doma počúvat , kdes ho sthnul ? pis tu nebo mi posli mail , need radio fun smidakrobert@centrum.sk
jak's udělal to rádio? a ten web je dost dobrej.
Rádio jsem nedělal, běží tam Fajn rádio, které je dost dobré. Není problém tam hodit jaké koliv další. Asi cca 50 radií z ČR plus další ze světa. Pokud někdo chce, tak ať napíše na můj mail. Já mu pošlu radio.htm soubor + jeden soubor důležitej pro chod
Tak to máš nádherný design, to se musí nechat.
Ale máš tam celkem dost grafiky.Mám 512/128 a načítá se mi to celkem dlouho, nějak to optimalizuj...
Čeština bude opravena, Rádio půjde spustit, pozastavit(teda doufám), stránky trochu očešu, aby to bylo rychleji zobrazeno. Menu se bude zobrazovat stále. Děkuji za nápady
Hm a pointa těchto stránek je jaká ?
Hm a pointa těchto stránek je jaká ?´


být co nejlepší :-O
inak už ste vo všetkých príspevkov písali že hudba je nanic a dávat ju tam je nadzbytočné..


co se dejeeeeeeeeeeeeeeee ?
daredevil: Aha, tak to jo..

Pár odkazů na všeobecně známé programy a několik obrázků elektroniky. K čemu ty stránky mají sloužit? Grafika je docela zajímavá, ale mně se moc nelíbí. Působí tak nějak humpolácky, v roce 1999 by mě jistě posadila na prdel, ale dneska je imho webdesign trochu jinde. Hromada frámů, tuna javascriptů, divný zastaralý kód, nic moc...
HanyZ : nevím , mnoo je to pekné ale potrebuje více sekcí aby to melo náky zmysl , nevím ... čekej odpoved od admina a dozvíš se víc..


ale vačšinou redaktorom stránok ide iba oto mít co nejlepší a nejnavštevovanejší stránku..
No, když kliknu na odkaz, tak se to celé udělá v pruhu mezi čímsi. Moc hezké to teda není. Nedodělané? Nedá se nijak dostat zpět...
Obrázky kolem jsou buď rozmazané nebo kostrbaté....
V podstatě tam nic není. Co mají být ty obrázky elektroniky a auta? To jsem nějak nepochopil...
Ale jinak to není špatný pokus. Trochu to vypilovat, dát tomu obsah a bude to.
Tlačítko ZPĚT tam budu teprve dodělávat
Rádio bude se moci zastavit
Obsah je připravený, ale není moc času to celé dát dokupi. Prosím strpení
Chtěl jsem se dozvědět vaše názory a jsem moc rád že píšete vše co se vám tam nezdá nelíbí. Díky moc
LOL...hezký , lae když jse nad tím zamyslím , oničem........
no to radio me celkem vydesilo, ale nejen proto ze mi jako prvni zahrali Britnei ,ale nemoh jsem prijit na to jak ho vypnout a tak mi to pekne zbrdilo nacitani stranek. (Stich jsem si precist v klidu vsechny kritiky nez se mi to nacetlo.)

Desing dobry. Nejvic me zaujali ty hodiny

ale to je asi vse

osobne bych uvital zapnuti radia az po nacteni stranek (proste jak chce uzivatel)

jo a jeste neco. Kdyz jsem kliknul na "Prograymy" nebo na "Ostatní" tak se nasledujici stranka nacetla do prostredniho framu. To nejspis neni umislne, nebo jo?
Střední část musím ještě rozdělit, aby tam bylo stále menu a hodiny. Jinak díky za nápady.
Jak a kde se mění ta barva reklamy, stále jsem to nenašel. Pouze jsem zjistil kde se upravuje ten postraní proužek na černý.