Znova kritika môjho webu

cus all ,

tak vykritizujte moj novy dizajn ... len do toho..


1.robil som ho sam ,
2.sekcie niesu dokoncene kvoli tomu lebo potrebujem vediet ci je ten dizajn dobry a po :
3.nebudte nan ho zlýýý :)
>> 2.sekcie niesu dokoncene kvoli tomu lebo potrebujem vediet ci je ten dizajn dobry a po :

Musíš mít hlavně svou hlavu. Já kdybych si začínal dělat stránku, tak se určitě v polovině práce nezeptám nikoho (ani zde na fóru) jestli to je good, poněvadž vím, že by mě akorát každej odradil. Prostě to sem prsknout až to bude komplet a basta fidli.

BTW: To tvoje se mi líbí.
Asi to ode mě nebudeš čekat, ale me se ten design líbí... jednoduchej a přehlednej...
>> Musíš mít hlavně svou hlavu. Já kdybych si začínal dělat stránku, tak se určitě v polovině práce nezeptám nikoho (ani zde na fóru) jestli to je good, poněvadž vím, že by mě akorát každej odradil. Prostě to sem prsknout až to bude komplet a basta fidli.



jj dobre tak jsem prijdu až budu mít hotový sekce , mnoo

>> me se ten design líbí

to jsem fakt nečekal , dekuji moc
Ten vzhled je prostý a hezký… Za jedna ;)
No což oto... vzhled je vzkutku hezký, ale darendevil je asi zastudlý američak... pač např:

<!-- For non-visual user agents: -->
<div id="top"><a href="#main-copy" class="doNotDisplay doNotPrint">Skip
to main content.</a></div>
<!-- ##### Header ##### -->

... ale proč ne ;)

ajajajaj... darendevile, darendevile.... Nechci tě tady schazovat, ale když už, tak odstraň všechno... např in stylesheet...

/*

* TITLE: Sinorca Screen Stylesheet *

* URI : sinorca/sinorca-screen.css *

* MODIF: 2003-Apr-30 19:31 +0800 *

*/


.... trochu googlu a ... oalááá ... http://www.oswd.org/design/1165/sinorca/

... ale je hezký že si ho dělal sám ;)
Daredevil: Proc davas ke kritice cizi peri? Ostatne je to videt: Sablona v XHTML zmrvena prasoidnim kodem...