Problém s plovoucími objekty

Potřeboval bych poradit s následujícím problémem (viz ukázková stránka na http://www.vsbcs.info/files/zkouska.html).
Jedná se o třísloupcový layout vytvořený pomocí float:left a float:right.
V hlavním (prostředním) sloupci chci mít text ve dvou sloupcích bez použití tabulky, v ukázkovém stránce se nachází ve žlutém divu. Dvou sloupců je docíleno pomocí float: right u pravého sloupce.
A teď jsou tři možnosti:
1. Text v pravém sloupci žlutého divu přesahuje přes dolní okraj žlutého divu.
2. Na konec žlutého divu dám <div style="clear: right"></div> čímž ale bude žlutý div protažen až po konec pravého sloupce celé stránky.
3. U žlutého divu použiji overflow: auto (bez použití bodu 2), čímž se tento div protáhne správně, ale nefunguje to v IE.

Neví někdo zkušenější jak z toho ven, případně co udělat úplně jinak? Např. jak jinak docílit dvousloupcového textu?
Děkuji.
Zkušenější sice nejsem,ale já bych to udělal tabulkama
(jelo by to v každém prohlížeči a bylo by to bez problému!)
<table border="1" cellpadding="10">

<caption>Hlavička</caption>

<tr><td rowspan="2">A</td> <td colspan="2">B</td> <td rowspan="2">C</td> </tr>

<tr> <td>D</td> <td>E</td> </tr>



</table>



Zkus to,ale nevím jestli zrovna toto potřebuješ!
...

<!-- Žlutý div: -->
<div style="border: 1px solid black; background-color: yellow; overflow: auto;">
<div style="font-weight: normal; float: right; width: 310px;">ksf afk a fd sfd d ksfafsf <br><br>afk a fdfdf sfd d ksf sfd d ksf afk a fd sfd d ksfafsf afk a fdfdf sfd d ksf sfd d ksf afk a fd sfd d ksfafsf afk a fdfdf sfd d ksf sfd d </div>
<div style="padding: 5px 10px 5px 0px; font-weight: bold; width: 200px; text-align: right; float:left">Text ve dvou sloupcích:</div>
<div style="clear:both"></div>
</div>
Další text.

...

Co tohle?
Nevím, jestli jsem to správně pochopil...
hanyZ > jo vypadá to že to funguje (zběžným vyzkoušením, nemám čas otestovat to pořádně). Každopádně díky.

Marčelo > tabulkami to samozřejmě umím, chtěl jsem to zkusit nějak bez nich.
tabulky big suxx
skaff > proč?
(Neptám se ta tenhle kontrétní případ ale obecně, protože chápu tvou větu obecně.)