Nezobrazuje mi ž a š - help pls.

Nechce mi zobrazovat ž a š co s tim mám dělat ostatní háčky mi zobrazuje kodování mám window-1250 nbo jak to je... help pls. jinak ohodnotte mi web jestli chcete pište co vás napadne já se budu snažit s tim pak něco dělat . thx
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19

O hodnocení stránek jsi žádal před nedávnem. Tak snad není nutné zakládat další vlákno.
no to neni ale kdyby ještě nikdo nehodnotil tak at skusí ohodnotit ted já se chybama učim na tý adresu co tu píšeš tam jsem byl a tam odtud jsem zkopčil ten první kod a jdou mi háčky všechny krome ž a š
Imho kódování funguje, i š a ž. Dals tam správně win kódování, páč kód má na svědomí nějaký winďousácký wysiwyg html generator nebo kýhovýra.

Jinak tohle vypadá děsivě:

<!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0-->

Panika!
hanyZ : kodovaní nefunguje teda funguje ale ne u ž a š musim tam vkládta čtverečky aby mi to zobrazilo ž a š jinak to všechno jede s kodováním windows.
A to děsivý to je reklama wz.cz...
pepe: Nerozumím. Pokud tvůj editor ukládá stránky ve win-1250, tak ti to musí fungovat.

Ano, samozřejmě vím, že je to wz reklama, ale proč je tam jakožehrozněmockrát ? To není dobré...
Mne se š i ž zobrazuje normalne. Mas asi nejak spatne nastaveny prohlizec.
mě to taky zobrazuje ale když chci přidat novinku a v ní je ž nebo š tak musím místo toho vložit takovej čtvereček a ten mi pak udělá ž nebo š ale já to chi normálka napsat ž š a aby mi to pak zobrazilo. mě to neukládalo ve win-1250 já ten kód pak musel vložit .. mě před tim nešlo vůbec nic žádný háčky pak jsem vložil ten kód a šlo mi to kromě ž a š.
pepe: Pouzivej jednotne kodovani pro vsechny stranky. Pokud chces pouzivat Notepad (ten uklada ve windows-1250), nesmis stranky upravovat pres editor na webu, jelikoz ten uklada v iso-8859-2. Jestli se chces vyhnout temto problemum, pouzivej iso a doma na editaci editor, ktery ho zvlada.
a co když změním kodování z windows na iso? já edituju přes wz.cz dám edit a píšu
díky.. už nemusíte psát už mi to zobrazuje v pohodě