návrch webu mého študováného kamaráda

co si myslíte o tomto webu? http://unp.wz.cz/
Flash není web, ale cizí objekt, který se do webu dá případně včlenit. Co z toho budou mít lidi, kteří flash nemají, nebo si ho vypínají kvůli tunám reklam? Co si o tom bude myslet vyhledávač?
souhlasím s tebou....:)
a moc malinkej prostor pro obsah
No mě nejvíc jako štve... že koukám minutu na ten web, než se něco objeví... jako že postupně vyskakujou ty políčka navigace... a furt nic... další tlačítko, další... a ááá... po dvouch picách se konečně objeví něco co potřebuju....
DELO † zhyn clovece, zasel na pul roku za pec, zmen si pak nick a nauc se neco. Do tyhle sekce lezu naposled, s* me kdyz sem vlezu tady pulka threadu od tebe a jsou o nicem.
>> zase na pul roku za pec

* zase na pul roku za pec ZALEZ
flash není špatná věc ,ale musí se umět využít.Je blbost dělat stránku,navigaci ve flashi,protože spousta lidí ho nemá.Třeba kdybych si já chtěl tuhle stránku otevřít ve škole,tak mám asi smůlu protože máme instalování flashe zakázáno :( A navíc nevím kdo má čas čekat až se mu "umělecky" vybalí menu.
Barevně to moc nesedí, grafika je jednoduchá až amatérská, písmo docela nechutné, alternativní HTML obsah žádný.

Nic moc.
Jo s vášema názorama uplně souhlasím, mě jen zajímalo co na to povíte.....a co se týče kolodeja, tak to se můžu jen smát, pač možná je tu pár příspěvku o de mně, ale ve většině se ptám na něco rozumného a když ho to nezajímá, tak do mých threadů nemusí lízt....
No, když to nevezmu jako web stránku, tak je to pěkná blbinka (v dobrém slova smyslu) ve flashi...
Asi bych tam ale dal buď zelený voko nebo modrý (anebo jinak nezelený) pole...
ta druhá, černá verze je pjekná...ta zelená ne, navíc to trvá moc dlouho než se to zobrazí celé tak jak má...
jasný, mrkněte i na druhej návrch....
Tak sem se koukal na ty dva návrhy a musim to jako pochválit. Já sám se ve Flashy newyznám, ale je to pěkný. Akorát pár výhrad bych měl k tomu prvnímu návrhnu. Sou to jenom takový výhrady nevýhrady, ale ptali ste se na názor, tak vám ho pošlu... Ten první má podle mě nějak dině sladěný barvy, uživatel musí dlouho čekat na tu grafiku, ale nikdo nikdy newytvořil dokonaley web. Já s tim swojim sokolowem taky zrovna machrovat nemůžu, ale taky znám horší...
a to oko si urcite nekresli ty.. som ho uz niekde videl (-: