Lehké namlsání....:)))

Takže po pár zde ruzně uvedených příspěvcích nejmenovaných osob (že skaffe :)) ), že můj bývalí web je opravdu sračka, tak jsem se rozhodl, že všem zde ukážu aspon moji úvodní stránku mého nového webu. V podstatě je to taková první verze, takže to není uplně vychytaný a hlavně si myslím, že to neni určitě nějaky designerský skvost, to určitě ne. Ale hlavní na co jsem se zaměřil při jeho tvorbě je jeho jednoduchost a hlavně obsah. Bohužel zatím si s obsahu moc nepřečtete, ale doufám, že se vám to bude aspon trošku líbit a jestli né, tak na vás stejně kašlu, pač je to jedno. P.S. Jo a taky jsem narazil na první erorr s kterým bych chtěl poradit. Možná ti co se na mou stránku koukali pomoci IE, tak si asi všimli, že tam mám kaskádové menu. Bohužel, ale když jsem se na svou stránku koukal v mozille, tak to nefachčilo. Nevíte někdo co stím? :)
No ještě že nepoužívám IE. Protože když jsem se z něj z důvodu zjištění jak má fungovat to menu na tu stránku podíval, tak jsem málem ze žlutého posuvníku (scrollbaru) dostal šok.
A jestli můžu jedinou radu - vyhoď ten naprosto šílený animovaný gif.

(Už se těším až ten web bude hotový a posadím se z něj na zadek jak tady bylo tvou osobou několikrát předesíláno.)
No, myslim, že by stálo zo to, podívat se na tu stránku v něčem jinym, než IE.
Nefungujou ty vysouvací menu a ten úchyl v levo nahoře se hejbe daleko rychlejc.
jsem nadsenej z toho jak se ten gif ve firefoxu chova hyperaktivne a v IE jak duchodce tesne pred smrti:-))))))

ale ted vazne
-ten barvnej posuvnik se mi taky moc nezda
-jeste jednou bych popremejslel nad barvama webu
-ty dva odkazy(pridat k oblibenym, a poslat mail) mi pripadaj zbytecne. Hlavne na miste kde by mohlo byt prehledne menu
-a na zaver, nezda se mi ze by se tenhle web nejak vyrazne lisil od toho minuleho
Poslední bod, který uvedl spook, je asi nejtrefnější popis tohohle budoucího superwebu od Dely...
A co se týká odkazu přidat k oblíbeným - lidi, co oblíbené používají, si je raději spravují ručně a takový odkaz nepotřebují (přidat položku do oblíbených je hodně jednoduché i bez odkazu) a lidi, co by to ručně udělat neuměli stejně oblíbené nepoužívají, protože si tam prostě neumí přidat odkazy ;-)
A navíc dát ten odkaz takhle výrazný a na hodně důležité místo na stránce je dost nevhodné řešení.
to je mopje pozadie ty kravo sprostá !

www.the-smidaks.webz.cz ------------- presnem oje pozadie , debilka sprostí
to béda

Jo já vim, toho jsem si taky všiml. toho gifa asi zruším, ale nevím si rady s tím mým vysouvacím menu, ale stím mi jak se asi zdá mi neporadíš....

to spook

1. jo s toho gifu jsem taky hrozně nadšenej :(. ikdyž jsem si něj už zvykl, tak ho budu muset asi zrušit, ale nevím co tam dát místo toho...

2. Mě se onen barevný posuvník právě líbí, jelikož se celkově hodí k celé barevné sladěnosti s webem. A taky aspon vypadá zajímavě...si myslím já :)

3. Nevím proč bych měl ještě jednou přemýšlet nad barevností mého webu. Mě se tato barevnost právě líbí a hlavně to nevypadá, jako na skoro každe druhé stránce co zde občas vidím, kdy se lidi bojí experimentovat a pak ta stránka vypadá nudně, jako plátek novin.

4. S těma míma odkazama to trošku nechápu, protože nevím proč máte všichni zažitý to, že by hlavní menu mělo být v levo. Můj web je rozdělen asi takto. Hlavní menu je nahoře na které po najetí myší se otevře a zde jsou k vyběru sekce. A to vedlejší menu ( v levo) je právě místo kde budou v každe sekci pod menu, například, jako zpátky do menu, atd. Zdá se mi to jako nejpřehlednější řešení.

5. A kdo říká, že by se měl nějak výrazně lišit od toho mého minulého. Ale stejně si myslím, že se i tak po grafické stránce liší dost a i zpracováním.

To Tom

vetšina výtek od tebe jsem v podstatě zodpověděl pro spooka
uplně mě fascinuje, jak máte všichni zažity, jak má přesně vypadat web stránka....ale když přinde někdo s něčím jiným, tak to nechápete......to je jak někde ve středověku, když lidi nevěřili, že je země kulatá......:)))
to je mopje pozadie ty kravo sprostá !

www.the-smidaks.webz.cz ------------- presnem oje pozadie , debilka sprostíto je mopje pozadie ty kravo sprostá !

www.the-smidaks.webz.cz ------------- presnem oje pozadie , debilka sprostíto je mopje pozadie ty kravo sprostá !

www.the-smidaks.webz.cz ------------- presnem oje pozadie , debilka sprostíto je mopje pozadie ty kravo sprostá !

www.the-smidaks.webz.cz ------------- presnem oje pozadie , debilka sprostíto je mopje pozadie ty kravo sprostá !

www.the-smidaks.webz.cz ------------- presnem oje pozadie , debilka sprostíto je mopje pozadie ty kravo sprostá !

www.the-smidaks.webz.cz ------------- presnem oje pozadie , debilka sprostíto je mopje pozadie ty kravo sprostá !

www.the-smidaks.webz.cz ------------- presnem oje pozadie , debilka sprostí
ehm...proč bych nemohl používat pozadí které se mi líbilo a našel jsem ho na netu? Ty si ho jako vytvořil? Myslim že ne, taky si ho odněkud vzal.....tak se uklidni....:))
ano vytvoril !

vieš ty krava
daredevil....hmm to by mohl říct každý.....tak můžeš být rád, že ho někdo ocení.....hehe
kdyz si ho vzal s nfs.gamesweb.cz , klud ... som im ho dal ..

t
jdu ti urkadout stránku hehe


a uvidí se kdo je tu prachant
daredevil:
oh, strasne ;)
tentokrat ma dela pravdu, mriezka na pozadi neni nic vynimocne, a aj ked si to vytvoril. Takych je na nete plno
cože?
hmm , ješte jsem to nevidel ,ale mne je jedno či to neni vynimočné , proste si dala uložiť pozadie ako a hotov.. to je problém
daredevil....heh....no tak to bys vyhrál....ale klidně si ukradni co chceš mě je to jedno....:))))))
kašlite nato je ot pacrhantka
tka si ho nech probuh
:))) já jsem kluk vole.....
"a uvidí se kdo je tu prachant"

:DDD
milster....cože?
jenom cituju, co řekl daredevil a směju se tomu
No v mojí Opeře vydím jen to tady tak mnohokrát skloňované pozadí.

Jinak nechápu, jak můžeš mít pocit, že si díky tomuhle barevnému schématu zjistil, že země je zakulacená. Na tý stránce IMHO není co k hodnocení, kód je strašnej a design to nemá víceméně žádnej.