tabulka na celou stránku

Nevíte někdo co dát místo otazníků v této tabulce, aby byla na celou stránku u uživatelů s různým rozlišením?

<table>
<tr>
<td width="200"> blablabla </td>
<td width="?"> bláááááá </td>
</tr>
</table>
<table width="100%">
<tr>
<td width="200"> blablabla </td>
<td width="100%"> bláááááá </td>
</tr>
</table>

Ale nevím to jistě protože jsem ještě podobnou tabulku neměl potřebu dělat.
Mno IMHO ta druha sirka musi byt *, kdyz to ma dat dohromady 100%
xixao - IMHO si pleteš tabulky a rámy, tak jak jsem to napsal já to zdá se funguje. Ale zkoušel jsem to jen náhledem v PSPadu (využívá jádro IE), takže nevím.
Tom: Vo to nende vono by se to zobrazilo asi dobre, de ale vo to, ze sou to vlastne dve bunky vedle sebe a kdyz ma jedna sirku 200px a druha 100% tak to je 100%+200px = vic nez cela stranka, proto bych rek, ze tam ma byt budto * nebo nic, to ma za nasledek, ze jedna bunka bude siroka 200px a druha ten zbytek do 100%.
Podle mě 200px + 100% není více než celá stránka.
Podle mě se pro první sloupec vyčlení 200px a další sloupec vezme 100% zbytku, nikoliv 100% celé tabulky.
Raději bych na druhou buňku nedával žádnou šířku. Určitě ale ne *, to se IMHO používá pro rámce.
Mno ja bych tam taky nepsal nic ale rek bych ze se tam da dat i *
Já sem dal to první 200px do druhý nic a fungovaloto. A zkoušel sem to ve Firefoxu.
mno to by taky fachat melo..
udelej to proste v divech.....sice tezsi ale pak je to lepsi jak na oko tak na pozicovani v px.......
na tom neni nic tezkyho
skaff > je to podle mě určitě těžší než pomocí tabulky.
hm podle mě ne. jeden div logo. to to trva napsat rekneme... 10 minut. druhej div main (obsah), dalsich 15 minut. a nakonec menu - 20/30 minut, nakonec to sladit, vyladit a odladit, ozkouset - 2 hodinky. no a za 3 hodiny mas web. nic tezkyho, navic funguje vsude, je to hezky i jednoduchy. tabulku sem teda v zivote nemel potrebu delat, takze nevim :)))