HTML test

Keď si myslíte, že viete o HTML všetko, tak si spravte môj HTML test a rýchlo sa presvedčíte o opaku.
Test je na adrese: http://tvorbawww.webzdarma.cz/Stranky/Test.php
24 z 25

Tagy se píší malými písmeny.
Děkuji nechci, nevím proč bych měl znát zpaměti věci, které psát nepotřebuju (např. hlavička stránky, nejsem tak blblý s prominutím abych ji psal pokaždé ručně).
A např. tag font jsem v životě nepoužil (což ovšem neznamená že bych ho tam nedokázal doplnit).
A tagy se píší malými písmeny :-)
Já též 24 ...

Ale je pravda, že ta šablona je tak ro naše prababičky... Slyšel si o XHTML? ... a vůbec.. nejdřív bych ti doporučil se to pořádně naučit a pak teprve to učit ostatní...
Takže si to rozebereme.

1) velkýma píše sebevrah, a přestože nemusím být zrovna v XHTML, klasickému HTML malé tagy nevadí, ba se to i lépe čte.

2) chybí ti v testu doctype (ten doufám nebudu muset doplňovat :D)

3) title "tvorba www stránek" je title jak noha

4) v testu ti chybí meta tag s kódováním

5) když už v té šabloně je vložen stylopis, nač definuji barvičky a jakýsi záhadný FONT?

6) dělat br za h1? zbytečně, h1 již je blokový element, "řádkuje" se za ním automaticky

7) nedokážu si představit Email v 7 znacích, nebo co se to po mně vlastně chce

8) běž se zahrabat, jsi o pět let pozadu, dnes už se píše HTML jinak ;) správný učitel by dnes vůbec neměl zmínit jakési tagy <B>,<FONT> apod... přenech raději práci odborníkům, jako je například pan Dušan Janovský, jehož web sa volá jakpsatweb.cz, a který to umí mnohem lépe než ty ;)
Traddadáá ;) .. tak jsem s nápovědou získal všech 25 bodů ;) ...

Ono to je takhle těžký... náký atributy jsem použil as tak před rokem a kouskem ;) ... sem si splet background s bgcolor ;)
Mohl by mi někdo říct, v čem mám chybu a proč mám 24/25 ? ?

http://hanyzpage.czweb.org/grafika/htmltest.png
hanyZ: jestli to nebude nějak jako na jedničku to umí pánbu, na dvojku pan ředitel.... atd.. ;-)
ale meca tvrdí že má 25, tak asi ne.
třeba nam meca zapoměl něco říct :)))
Probohááá :-/ ...

Sem měl 24 ... pak jsem opravil background na bgcolor a měl sem 25 :-/ ... ale teďkon mi to už náko nejde ;) ...
Néé.. mam to ;) .. sem napsal dole místo </head> ;-)
:-/ ... ale zdá se mi, že to mam stejně jako hanyZ ;)

http://meca.borec.cz/test.png ...
hanyZ: Nemáš před /head mezeru?
Quinix: No jo, vypadá to tak. Ovšem pokud je to bráno jako chyba, tak LOL :)
on asi neumí ani pořádně php takže to neošetřil
Gratulujeme. Získali ste 25 bodov z maximálneho počtu 25 bodov.

No tak nevim :)

Ostatně kód prasečina, tagy jako font a h1 už sem dlouho neviděl. Ostatně atribudy tagu body sou snad všechny deprecated, ne? Teda alespoň pro mě :)
funous: H1 je běžně používaný. vyznačuje nadpis.
H1 je skoro poivnný ;)
H1 je moc uzitecny, jak pro semantiku, tak i pro vyhledavace ;)
Bruntalbohajeho to je úlet...
Už pripravujem nový test. Bude o 100x tažší ako tento. Bude mat aspoň 50 políčok na doplnenie. Už sa teším, ked mi budú všetci písať, ako dosiahli 15 bodov z 50. Nový test by mal byť hotový tak do týždňa.
:-)

p.s. - Tento test som napísal za 1 hodinu a tak sa ospravedlnujem za nejake nezrovnalosti.
Jestli chceš mermonocí udělat další test, tak proboha správně. Tzn. žádné formátování pomocí atributů, žádné tagy font, žádné tagy psané velkými písmeny (ostatně viz předchozí příspěvky).
A jinak mi podobně stavěný test nepřipadá ideální. Nevím jestli se dokáží znalosti HTML tím, že se doplňují chybějící slova do cizího již hotového kódu.
Safo > 50? položek? :) ... hochu... neim jesli existuje tolik tagů a atributů ;) .. myslim, že to budeš mít celkem těsný ;)

... no sem na to teda zvědavej ;)
vubec se nechytám.....:))))
Souhlas s Tomem - tezko nekdo dokaze znalost kodu pouhym doplnovanim... Nic z toho co tam bylo se už prakticky nepoužívá, dneska fsecko pres CSS... ;-)