Takže znova....kritika mé ÚVODNÍ STRÁNKY

No takže to zkusíme jinak. Zde bych chtěl slyšet vaší upřímnou kritiku na mou stránku. Co se vám líbí, nelíbí, atd. Ale rozhodně nechci číst něco, jako v předešlém foru, od lidí, kteří se na stránku ani pořádně nepodívají a řeknou, že je na hovno jen proto, aby mě nasrali.
připomínka.....v mozille zatím nefunguje kaskádové menu a v opeře, jak jsem zjistil se neobjevuje vůbec nic....jen pro případ, abych zde zase x krát nemusel odpovídat na to samé, proč mi to nefachčí.....:)
No já si stojím za tím, co už sem řekl minule :)

Ten znak ČR je značně okousaný, a navíc se k tomu webu vůbec nehodí.

Zdoroják je značně špatně, obsahuje asi 50 chyb a těch JS by tam jistě mohlo být méně.

Pokud ale chceš kritiku, určitě se tu objeví, že to v FF nemá menu a v Opeře tam neni nic :)
Funkční dropdown menu:
http://www.alistapart.com/articles/dropdowns/
http://css.e-sign.cz/menu/horizontalni-hover-menu
Já jsem právě dopsal příspěvek do onoho druhého threadu, je tam na konci jako ps uvedena i jedna kontrétní konstruktivní výtka k webu, znovu to už psát nebudu když sis usmyslel že založíš další thread (námětem úplně stejný)
:-O
Pokud chceš poradit, Delo, fajn. Od toho tady to fórum je (konečně ti to taky došlo).

Když si ale zašátráš v paměti, vzpomeneš si na to, jak jsi tady hystericky vyřvával, že jsme všichni idioti bez vkusu a dojde ti, že spoustu dobrých rad si teď většina chytrých lidí radši nechá pro sebe, jelikož už jim za to nestojíš (těma lidma nemyslím sebe - já sama potřebuju rady).

Všichni nebudou tak hodný jako Freya a někteří dokonce můžou být zlí a možná spravedlivě.

Můžeš se zkusit kát, ale nevím jestli to pomůže...
Víte co, kašlete na to. tohle nemá cenu. Stejně asi nikdo opravdu nechápe co zde píšu a všichni jenom všechno překrucujete. zdarec
Dela ty asi rád věci opakuješ že? Založíš si druhý naprosto stejný thread a příspěvky mezi nimi kopíruješ...
Laura, spravedlnost neexistuje...
Dela: odhlédnu od kaskádového menu, které se ti určitě podaří doladit (prohlížím to v mozille), zdají se mi ty písmenka v menu moc veliké.
Dál, já se třeba dost orientuju podle toho, co se mi ukazuje ve status baru. Nemaž ho zbytečně nějakým JS.
Vzhledem k informacím W4C bych předsunul ten text před obrázky. Text má taky zbytečně velká písmenka...
nemáš tam doctype. css máš bůhvíproč jako <style> a ne jako externi soubor. vsude mozne mas "font face". graffiti se píše "graffiti" a ne "graffitty".

celkově tam je jenom hover u odkazů, jinak design žádnej. jediná změna je, že jsi přehodil prvky jako logo, a menu, jinak změna tam není. To menu fakt v JS nedělej, příde k tobě člověk, kterej má JS vypnutý (třeba já), a neuvidí nic. a pude pryč (jako já).

>>Ale rozhodně nechci číst něco, jako v předešlém foru, od lidí, kteří se na stránku ani pořádně nepodívají a řeknou, že je na hovno jen proto, aby mě nasrali.


nikdo tě nechce nasrat. říkáme ti pravdu tak, jak je. uděláš špatnej web a neuneseš, když ti někdo popravdě řekne, že je špatnej.

sám o sobě ten web není tak hroznej, ale vzhledem k tomu, jak jsi vyřvával o svym novym webu, že nám z něho všem upadnou koule, není to odpovídající :) ale nikdo není Freya od narození, takže jen tak dál. Časem budeš taky na vysoký úrovni, chce to práci a učit se, učit se a učit se.

da end.
skaffe, to s těma koulema si musim někam napsat, chachacha :))))

marek: já taky říkám "možná"...
* Po stránce designu jsme se vrátili o nějaký ten rok zpět
* Po té opěvované stránce plné zajímavého OBSAHU neni vidu ani slechu

Nejde o to ze to tam neni, ale staci se podivat na odkazy a vubec na cloveka co to pise a uz je jasne ze to pude další hodně béčkový web.


Mistře Delo, míň žvaň a víc makej!
no tak tohle myslim už nebudu komentovat.....vaše nazory uznávám, ale jinak je to pořád to samé. já mám na web jiný názor a vy za svůj a tohle fakt nemá cenu....
1 názor proti (kolik že nás tu je?)
Ale pravdu máš samozřejmě ty Delo.
Ja mam takovy tuseni (je-li spatny, cekam na kameny), ze neni *Questbook*, ale *Guestbook*
No to je otázka co to je za knihu.
Guestbook je návštěvní kniha.
A Questbook by mohla být něco jako pátrací kniha nebo kniha na výpravu :-)
Dela, když se ti zdejší názory nelíbí, tak proč se na ně ptáš?
MzM: Hehe, dobrá otázka...