Kritika

Zkritizujte můj web. Jak se vám líbí nebo nelíbí. Co tam chybí nebo nechybí a co je naopak špatně nebo dobře. A já se potom pokusím chyby odstranit. Můj web je grepafruit.wz.cz

Moc vám předem děkuji za kritiku.
Myslím, že jak tam máš ty reklamní ikonky: je jich tam zbytečně moc. Hlavně když za ně nic nedostaneš. Pokud by jsi nějaké vymazal, měl by jsi tam pak hodně volného místa. Takže bych pak posunul hranici aktualizací víc doprava. Taky bych zkopal ty sekce k sobě (Novinky, pokémon, atd bych dal k těm odkazům vlevo). Ale zato se mi líbí, jak máš udělaný aktualizace.
Pat :

ješte k tobe , máš hezký stránky je škoda že ich tam bylo neuveritelných 72 lidí (-:

benada_11 :

nevím proč nejde spustrit index.html , co se deje ?

jinak udelat si stránku na pokémonov je ten nejlhloupejší nápad , co jsem videl na wz.cz , promin
Prditko:
Já vím, že se najdou i nějací ti lidi, kteří Pokémon vůbec nemusí, ale já jsem do nich úplný blázen. Na wz.cz jsem viděl, stránky, které podle mě by na webu vůbec, ale vůbec neměli co dělat. A stějně jsem stál o kritiku, jinak nic, moc dík.
A ještě k tomu index.html, co to mlel, že to nejde spustit?
Prditko:
Tydle stranky, fungujou teprve dva dny. A zatim jsem napsanej jenom na wz. (na Seznamu nebo Centrum ještě nejsem). Tak se nediv, že mám návštěvnost jenom 70 lidí.