tohle forum odumírá

jsem pro vymazání všech debilit co se za poslední týden nahromadily na tomhle fóru. nejsem jedinej kterýho to štve. všude samej lama....

kdyžtak se tady označkujte taky, třeba se Richard vzbudí nebo nejde někde zahrabanýho Míru...
Souhlasim se skaffem.
souhlasím se skaffem....:)))
...tak to mě dostalo... Bélo, ty kujóne!

Jinak samozřejmě souhlasim se skaffem (prolhaný rebelantský smajlík)
Tohle je jak xchat :-D
laura

:))
Podle mě vše řídí poptávka, tudíž dokud na takovéto vlákna bude někdo odpovídat, tím více jich zde bude. Stačí se podívat na ty mi dva výtvory. Člověk by ani nevěřil, jak je to možný. Na takový blbosti o ničem se sešlo dohromady asi 300 příspěvků, ale když tu někdo opravdu potřebuje poradit, tak je jich většinou sotva 10........ :)))
Dela, ty si myslíš, že když klackem zašťouráš ve vosím hnízdě, že neuvidíš žádného hmyzáka? Problém je, že tady jsou třeba spíš včely než vosy. A ty z vosího hnízda nevyšťouráš....
Pokud někdo potřebuje poradit, tak mu většinou někdo během těch deseti příspěvků poradí a nemá cenu v takovém threadu pokračovat. Ovšem pokud někdo založí thread, který zahájí tím, že většinu návštěvníků fóra označí za neschopné dementy, tak se dá "diskutovat" do aleluja.
... škoda času...
... asi tak
Napadlo mě několik "témat" pro thready, který by mohly imho mít docela velkej ohlas, avšak slušnost a soudnost mi nedovolí to převést do praxe...

malá ukázka témat:
"Fakt nechápu, proč ztrácíte čas s kódama, když je tu FrontPage"
"IE je nejlepší"
"Nechce někdo sex?"

atakdále...
Laura, sex? (-;
Ten je prý dědičný, pokud ho neměli rodiče, je vysoce pravděpodobné, že ho nebudete mít ani vy....

a imho IE je nejlepší mezi IE, stejně jako já jsem nejlepší mezi mnou.. a frontpage je nejlepší frotpage.... a 1 je nejlepší jednička mezi čísly (i když tady by se dalo polemizovat s imaginárními čísly)....

a vůbec jdu na oběd...
Ještě bych přidal pár znuděných, např.

"Už bude oběd?"
"Ty jo, venku za oknem právě proletěla fakt velká vrána."
Marek: Tak vidiš, jak to zabírá! Chachacha...

hanyZ: No, anebo: "Hm... čéče... mě ti teď ňák divně louplo za krkem..."
vy ste se sjeli morfiem ne? hustý kecy :)
to víže jo, skaffe...

založili jsme si speciální sjížděcí thread. Menuje se: "More, chceš něco?"
To podle věku, u mě síš:
Hm... čéče... nic mě nebolí ... žiju ještě?
Po těch 4 knedlíkách jsem jak po fetu. Krev v trávicí soustavě, na hlavu nezbylo....
havel: to nemusí bejt věkem... taky třeba:

"Hm... kurňa, nic mě nebolí... Nepřehnala jsem to s tim morfiem?"
heh LOL, Marek z Knedlíkova :))) s krvavými střevy
sakra nekde tu byl odkaz na piskvorky, prihlasi jsme se tam a nevim kde ted jsou..... jeste se kuknu do cookie... pojdte si nekdo zahrat...
m-piskvorky.wz.cz....
kurna to bude navykovy..
HEJ! No kurna co to je? Vy tady mě máte hanit a ne si tu psát, jako na xchatu....šup, šup do mě! :)))