pevná mezera

Ahoj, jaká je entita na pevnou mezeru?
 

pro příště viz http://www.jakpsatweb.cz/html/entity-vsechny.html
JPW!
jsem to ale kazivšecko, chtěl jsem napsat  
>>Thalia

JakPstaWeb vůbec neznám :) Když se podíváš na jednotlivý thready, tak alespoň v polovině máš příspěvky s odkazem na JPW. To by mohli rovnou zrušit tohle fórum a místo něj sem includnout JPW...
No, kdyby tady kvůli každé takové prkotině někdo založil thread, tak by bylo fórum brzo docela zahlceno.

Navíc, v tomto případě stačí do googlu zadat: "pevná mezera" entita
a odpověď máš hned v prvním odkaze, který ti vyskočí (zase jpw mmchdm :)
hanyZ: Zadáš-li, ale jen pevná mezera, máš tam na prvním místě sovu v síti. :)
Já nikomu nic nevyčítám, jen mi přijde, že těch odkazů na JPW už je tu moc... Vždy, když se na něco někdo zeptá, tak jako by se předháníte, kdo tam dá první odkaz na JPW. IMHO
Jak vidíš, přesto se najdou ignoranti, kteří se předhánějí v tom, kdo položí blbější dotaz
To víš, kdyby ten první odpověděl na otázku odpovědí a né odkazem, tázající by se dostavil za půl dne z novym uchylnym dotazem...
Já teda když něco nevím, tak neřeším, jestli to je primitivní dotaz nebo ne.... prostě to nevím a tak se zeptám... na tom mi nic blbýho nepřijde... pokud se někomu příčí odpovídat na jak říkáš blbý dotazy, tak ať neodpovídá...
HanyZ:
A to že je fórum pak zahlceno, myslím vůbec zrovna ty řešit nemusíš, to je problém moderátorů, jestli jim příjde fórum přeplněné, tak ať ho promáznou, očividně nepříjde, když nemažou a nechávají tam i několik let staré příspěvky...
Ijáček > Joo... kdyby byli všichni jako ty, tak by to tu vypadalo tak jak to tu skoro vypadá ;) ... proč se obtěžovat dát jeden dotaz do googlu, když můžeš zhatit 10 vteřin pár lidem, že jo ;)
ty starý příspěvky jsou tam jako archiv, víš, aby mohli lidi hledat již zodpovězené dotazy a neptat se znova
No podle mě tohle byl naprosto svatý dotaz. Vemte si na jaké slátaniny kterým není rozumnět se mnohdy lidi ptají.
Dobře, dobře, budu si dávat pozor, jenom jsem chtěl upozornit na to, že ty odkazy na JPW jsou až moc častý...
Spíš mě uchvacuje, že člověk, kterej ví, co je entita, a že se tomu znaku říká pevná mezera, si neni schopnej to vyhledat.
já věděl o & nbsp; jenže jsem nevěděl, že to je pevná mezera, ale normální mezera
milster: Evidentně by se ty staré příspěvky mohly průběžně promazávat. Stejnak to nikdo nečte, resp. nikdo nepoužívá vyhledávání. Bohužel.
evidentne se tak uz stalo, na dotaz flock mi vyjely asi 3 temata :/
milster: To mě taky, když sem to kdysi dávno hledal. :)

>jenom jsem chtěl upozornit na to, že ty odkazy na JPW jsou až moc častý...

To bude asi tím, že je to imo nejlepší web i HTML pro začátečníky.
Ijáček: když JakPsatWeb tak dobře znáš, tak proč si se nepodíval laskavě nejprve tam? Já tomu říkám lenost...

>jenom jsem chtěl upozornit na to, že ty odkazy na JPW jsou až moc častý...
přece nebudu psát znova, co už je jednou napsaný...
nbsp = non-breaking space, tedy nedelitelna aka pevna mezera
>>když JakPsatWeb tak dobře znáš

Počkej, počkej... kdo tvrdil, že JPW znám dobře?
A nemám nic proti tomu, když nědko, jako Milster uvede celej odkaz, ale proti tomu, jako když už mi někdo poradil jakPsatWeb a hned pod nim další odkaz... nepochopim..
Ijáček:
>>JakPstaWeb vůbec neznám :) Když se podíváš na jednotlivý thready, tak alespoň v polovině máš příspěvky s odkazem na JPW.
Z toho je vidět, že jsi o jpw opravdu, ale opravdu nikdy neslyšel...

A pokud jde o to, že jsme ti s milsterem poradili to stejný, tak se ještě jednou koukni na čas příspěvku. Kdybych stiskla Odeslat o vteřinu dřív než milster, někdy...