Kritka dizajnu... iba dizajnu !

Tak pls ohodnotťe moje stránky,

ale k tomu :

žiadne skecie nefungujú , pretože ich ešte vytváram !
dyť do žádnej design nemá !
tak co je pro tebe teda design..tvoej flashovky ci co ?

mal som to dat kao flash ?

ach
daredevil ...
tak znova , světle-fialová na mě působí chladně, na stránce se nevyskytuje jiny odstín barvy než fialový,chtělo by to oživit
v celku dobre. snad z toho neco bude, zatim ok
jirka

Kua co bys furt chtěl? Nejdřív se podívej na ty tvý stránky a pak někoho kritizuj (cituju z vašich vět použitých proti mě). Já myslim, že jsou to docela v pohodě stránky a aspon to o něčem je.....ne jak někoho, kdo tam má jeden velkej nadpis tři odkazy a to je vše a pak tady machruje.....bože to zas bude hadka....:)
dela

dakujem.mas naprosto pravdu
Není to zlý - v jednoduchosti je nejen síla, ale aj krása.
tak už som doplnil všetky sekcie , ale forum bude až o 3 hodiny.
Neco mi rika, ze je to sablona...

Magic gladiátor: Co je to pls <!-- NAV MENU -->?
Design je jednoduchý, funkční, ale jinak nezajímavý. Buď jak buď, viděl jsem spousty horších designů s více barvami.
Ten zdrojový kód vypadá, jako by ho psal:
a) generátor,
b) prase.
Sorry, já se vždycky dívám do zdrojáku... ;-)
Je to spise nejaka pouzita upravena sablona. I kodovani ma uvedene nesmyslne.
velice šablona. normalni clovek by nepouzil v classech "inbox-top" a "inbox-bottom" ale nejaky normalnejsi nazvy ktery by si pamatoval i po par dnech
Dela : sám si řikal že nezáleží na webu kterej máš vedel nicku.On chtěl kritiku - já jsem řekl svůj názor.Magic gladiátor mohl čekat že se to nebude všem líbit , no a mě se to nelíbí :)
no ja nevim , sablonu jsem delal ja a kamos.

Navmenu ? to neviem , ale jasom to tam nenapsal.

mne je jedno ci to ma zly dizajn , chcel som iba rozrastnut comunitu MU.

a halvne urobiť stránku kde všetci nájdu čo chcú.
Dela> co si predstavis pod pojmem TRANSSUBJEKTIVNI NAZOR? Nemivas ho pomerne dost casto?

Nechapu jak clovek jako ty muze nekomu hodnotit web a hlavne hodnotit CLOVEKA, ktery na zaklade THREADU hodnoti web zakladeteli.


PLZ PEACE, odlez na jine forum nejlepe


www.neco.ru
b)prase protože editory do zdrojáku vždy napíšou takovou reklamu kde to balo uděláno!