swf reklama

Poraďte mi prosím niekto, ako umiestniť na stránku swf reklamu.
urobil som si 'banner'.swf, chcem ho otestovat ale neviem ho umiestnit, co mam robit?
http://www.jakpsatweb.cz/html/objekty.html#object
mensí problém ZMIZLA mi povinná reklama! please HELP!
Já ji dole vidím, kdyžtak zmáčkni CTRL+F5
a ako mozem z toho urobit hypertextovy odkaz?
jednoduse to cele uzavri do a href, neboli:
<a href="adresa_kam_se_dostanes_po_kliknuti"><object.........></object></a>
-alf->>přednedávnem se to tu řešilo a prej to nejede a ten odkaz musí být přímo v tom swf
jj, nejde to. je to narvaný do toho .swf
dobre tek teda na tom este trochu popracujem..
jak to mám do toho narvať? všetko možné som výskúšal bol som kôli tomu na troch stránkach desaťkrát som to skúšal tam všelijak písať vôbec to nešlo
Z hlavy to nevim, ale než by se mi úustil Flash, tak by byl večer. Mělo by to bejt nějak gotoURL nebo nějak tak
když vytváříš ten swf, tak v tom programu se to zadava. ne externe. nebo nevim o zpusobu.
totiz problem je v tom ze ono to treba zadať aj priamo do flesha aj do html, ja som to pomocou helpu(vo flashi mi uz nepise ze zly kod(ale zly asi je)) nejak zmachlil ale explorer to stale neberie ako odkaz!
Já mám udělanej bannerovej systém kde banner sám o sobě odkaz není. Je to udělaný tak, že přes ten banner je ještě jeden průhlednej flash, kterej dostává v adrese jako parametr adresu, na kterou pak po kliku odkáže.
to je naky silene slozity...
Ale funkční :) Můžu mít bannery který odkazujou úplně jinam a přesto se použije odkaz kam chvi já. Mám to kvůli tomu abych mohl počítat kliknutí.