Kritika , nejsem začátečník "

vykritizujte mou stránku , protože tohle není nejaká lamer stránka..superk valita !

flash , php...ani enmusite kritizovat ale kritizujte !
no tak to bych si dovolil oponovat
celkově je to dost podivné, ve firefoxu se to zobrazuje jinak nez v IE
obsah veskery zadny
prostě nic moc...
Pismo je moc maly, a odkazy pri najet jsou spatne citelny... Chtelo by to beztabulkove rozmisteni... Jinak se mi to docela libi...
Není tam teda nic moc co hodnotit
Ty kluku, ty si asi nějak věříš ne?
Abych řekl pravdu, tak mě se to nelíbí.
Je to suché a navíc FLASH je pěkná lamařina (aspon podle mě).
Navíc to je psáno nejspíš v Macromedia a ve stylu "Word" (aspon podle kodu)
Muj web taky není nic extra, ale aspon se nevyvyšuju nad ostatníma.
Toť vše.

PS : Pročnepíšeš web s diakritikou?
Ty kluku, ty si asi nějak věříš ne?
Abych řekl pravdu, tak mě se to nelíbí.
Je to suché a navíc FLASH je pěkná lamařina (aspon podle mě).
Navíc to je psáno nejspíš v Macromedia a ve stylu "Word" (aspon podle kodu)
Muj web taky není nic extra, ale aspon se nevyvyšuju nad ostatníma.
Toť vše.

PS : Pročnepíšeš web s diakritikou?
co to kurwa je?!?
tohle jsem kurwa nepsal ! a zadny flash tam nikdy nebyl a php je jen jeden script... to byl asi muj kokotske kamos... ale jinak dik za kritiku ale nad nikoho se nepovysuju !
kurwa ja bych ho zabil toho zkurvisyna co to psal.....
jsem ten ozzy a je to moje stranka ale ne muj prizpevek
vsem se omlouvam ale tohle jsem fakt nepsal ja... ale asi vim kdo... daredevil... tak tohle bylo az moc trapny... a ozzy jsem podepsanej jen na icq a jen jeden clovek mi rika ozzy DAREDEVIL... takze chcipni debile omfg...
a tys mu dal heslo? logoval se na tebe...
nicméně e-mail pod tvým jménem u prvního příspěvku skutečně ukazuje na daradevila... I když si občas fórum dělá s maily různé věci, tak tohle asi omyl nebude.
Tak se omlouvám shadymu , ze sem mu zmazal stranku..byl to jen vtip , no.. vsechno nahradim

a ten e-mail....promin The daredevile chtel jsem te otupit :D

tak vazne sry
a kdo kurwa jsi? a heslo jsem si dokazal sehnat sam... to vis uz zase ovladam svuj web...a proc jsi to kurwa udelal?
sme se dohodli ze udelame spolu stranky ... uz ho znam asi mesic... tak jsem mu heslo dal ... ale nechapu proc to udelal.... a vubec nechapu proc si daty nekdo bere do huby muj web na kterym se jeste porad mak a s tema vecma co tu pisete jsem chtel neco udelat....
ze by zase daredevil monolog:-)
tak... jelikoz mam podezreni ze mi stale nekdo pokousi hacknout pres wwhack ;)tak jsem si zmenil heslo na kompinaci malych i velkych pismen a cislic o 10znacich...takze to wwwhckaem nehacknete...
:-)
ty ses trapnej jak zajeci pšouk
jsou to cool stránky, viděl jsem i hezčí, ale je vidět, že sis dal záležet chlape!

dobrá práce!
kvalita.

fajnota! jen tak dál! úderníků na internetu není nikdy dost.


Umělců tvého formátu je stále málo, jen tvoř, chlape!
nad tou dračicí s lukem budu onanovat ještě týden, hou!
Teda, kdyby si sem nenapsal, že nejsi začátečník, tak ti nevěřim... :) Takovýhle stránky udělá každej amatér, ne že by se mi nelíbily, ale napsat si do nadpisu Threadu, že nejsi začátečník si nemusel...

1)moc světlej a:hover
2) ta reklama na znamost.cz je tam naprosto nešikovně daná.
3) nechápu ten border okolo NEWS
4) moc úzká tabulka na text, skákání na novej řádek po třech slovech se nečte zrovna nejlíp
5) nechci ti do toho kecat, ale nikdo nevidim reklamu na wz... :)
6) jináč, moc ti toho tam nefunguje, tak zatim nemůžu víc posoudit,

P.S příště se fakt tak nevychloubej... to už jsou skoro lepší ty lamy, co začínaj každej svůj thread, pomoc, jsem fakt strašná lama, ale prosim pomozte... připomínáš mi DareDevila...
hlavně že ty máš supr web co :))
To sem nikde netvrdil, chtěl svůj web okritizovat, tak jsem ho okritizoval. A dělám na novym webu. www.honza.wz.cz/zkousim/index.php
sorry ty si to odeslal dřív než já to nemělo bejt na tebe
takze honzo... dekuju za kritiku... ale pls precti si cely forum a zjistis ze jsem to kurwa nepsal ja ale nakej kokot co se mi sem nalogobval pomoci naky kraviny nebo nak zjistl my heslo chapes kurwa ?
nicp proti tobe ale je mi neprijemny kdyz vidim forum plny "moc se vychloubas" ja jsem sice ozzy (ted jsem shady) ale nempsal jsem to ja... k?
ale dika za kritiku
2skaff dik za pochavalu...
a jestli chces najit neco lepsiho nez archerku tak koukni sem ;)
http://img.ragnarokonline.com/download/wallpaper/wallpaper_84_800.jpg