Mozilla a moje ubohe menu

Cauvec vsichni, v IE mi menu jede normalne, ale v Mozille se mi seka, nevite proc? Dikec...
zajímavé
styl bych dal do externího souboru
já mám v menu ke každé položce přidělen class a ten hoveruju a šlape mi to v pohodě, tak to skus tak
CSS bude urcite v externim, zatim to mam takhle, abych nemusel porad otevirat dalsi soubor

Zkusim to tak jak rikas, ale pochybuju, ze by to bylo tim.....
IMHO je takhle to menu nastylovaný taky dobře. Nenapadá mě žádný důvod sekání. Akorát jsem si všimla toho, že když tu stránku komplet uložím a znovu zobrazím, tak se mi nenačte pozadí a logo a to menu jede...
4Thalia: ? Takze, kdyz tam neni pozadi, tak to jede? Tak na to mrknu, diky.....
volkor: Opravdu to vypadá, že Firefoxu dělá problém ten obrovitý obrázek na pozadí. A nejde o velikost datovou, ale o velikost "fyzickou" (1600x1200 pixlů je opravdu kua hodně) Vím, že mi to taky jednou dělalo něco podobného.

Řeším by v tomto případě mohlo být ten obrázek nějak uříznout a nechat opakovat. Třeba z té prostřední části se stíny by šel udělat proužek a nechat ho opakovat na pozadí prostředního divu po y-ose furt do blba. A ten vrchní pruh dát nějak jakože na pozadí body top left třeba.
4HanyZ - taky me to napadlo, k tomu headeru udelam novej <div> a ¨ten obr necham opakovat....
THX
Jeste jedna drobnost - proc mam posunutej header v Opere? Upozornila me na to spoluzacka, ale nejak se mi to nepodarilo vyladit...
Nastav pro body,html {padding-top:0;}. Opera bere ty okraje stránky jako paddingy, na rozdíl od jiných prohlížečů.

Ještě pár drobností:
- Uzavři <h1>
- Není nutné používat <a name="up">. Nedávno se přišlo na to, že v XHTML se dá odkazovat na prvky s nastaveným id, v tomhle případě tedy na #page. http://www.mraveniste.org/weblog/2005/03/09-kotvy.html
- Těm kapitálkám v menu bys mohl nastavit aspoň maličký letter-spacing, aby se písmenka neslévala (třeba ve "Webdesign").

- Tvůj vzhled se mi hrozně líbí, je takový pohřební :-)
Pohrebni? A jejda... ;-)