Podivuhodný bug Opery

http://freya.webz.cz/3r/

Prohlédněte si prosím tuto stránku v Opeře (bugu jsem si všimla ve verzi 7.54). Přejíždějte kurzorem střídavě nad navigačním sloupcem a hlavičkou. Text vesele hopká nahoru a dolů.

Text (div#main) je relativně pozicovaný o kus nahoru. Grafika v hlavičce (div#header span) je pozicovaná absolutně, kvůli překrytí textového h1 (viditelnosti hlavního nadpisu s vypnutými obrázky).

Opera onu relativní pozici divu #main při výše zmíněném přejíždění kurzorem střídavě respektuje a nerespektuje.

Div #main má nastavený z-index, aby v Opeře nemizel pod absolutně pozicovanou hlavičkou.

Přiznám se bez mučení, že s bugy Opery nemám moc zkušeností. A taky mě štve, že musí dělat problémy, když jsem to už jakž-takž vyladila pro IE a FF. Nevíte někdo, jak by se to dalo opravit?
hehe, toho by se dalo využít :)) zajímavej efekt. nevim co to blbne.
Jak by řekl můj vyučující angličtiny, "odpovím si sám" :-)

Vyvrhla jsem tam ještě jednu absolutní pozici, tentokrát na div#main. Není to řešení, ale obcházení problému. Zadělaná Opera.

Kde jsou ty časy bez složitých grafických orgií, kdy si člověk mohl nafloatit jednoduchý obdélníkový layoutek bez zbytečnýcjh složitostí... :-(
Mám 7.54, vesele přejížídm podle tvého návodu a přesto mi to nic nedělá.
ja mam taky 7.54, přejíždím ještě veseleji a skáče to
Teď už by nemělo, právě jsem na FTP hodila poslední úpravu stylesheetu.
uh, ty pouzivas FrontPage?
joj ja sem idiot, ja to precet jako "FP" a ne "FTP" :))
Nene, mýlíš se, já to dělám ve Wordu ;-)
:-D ...
aha tak to já používám PowerPoint.:))