vyladeni webu

zdravim. sem tu zas. nemohli byste mi poradit co na stránkách jeste promakat, nebo předelat? nudim se...

d i k y z e m b i r e k
na tom se nedá nic delat. bud zacit znova nebo nechat. jesli nemas co delat, vytvor dalsi web :))
ne ze bych nechtel, ale nevim o cem..a nemam graficke napady..
Nic nelad, sedni si, dej si kafe, zapni bednu a nud se, napady prijdou samy!
Tak pokud opravdu nemáš co dělat, tak zkus třeba kompletně ostranit tabulky a předělat to do XHTML. Nachvilku by tě to mohlo zabavit, v tvém případě by to nemělo být ani nějak extra drastické ;o)

Lepší nápad nemám, sám mám teď zábavy až nad hlavu, ale možná ti ještě někdo poradí. měj se :o)
Mohl bys stránky zbavit té bleděmodré. Ona to není ošklivá barva, ale bleděmodrý text na šedém pozadí se šíleně špatně čte. K té grafice by se mohly výborně hodit tmavší teplejší barvy, třeba hnědá a zelená.

A taky můžeš bez obav zvětšit písmo tak na 90% defaultní velikosti v prohlížeči, bude to ještě čitelnější.
libi se mi napad MyFlowera. s barvami nevim. mozna neco, ale radikalni predelavka se nechysta. ty tabulky tam v celku nemusely byt. vse by fungovalo stejne i se span, protože všechno vlastne dela css. tak mona se to predelam...