Kritika prekladov

Dobrý den , poprosil by som kritiku môjho webu , potrebujem vedieť či je dobrý , či sa dobre spúšťa v priehladiadačoch atd..dakujem.
Daredevile, vzdej to. Dodělej tvoje starÿ a neblokuj ty ostatní, když nefungujou...
Jaký daredevil ?!? ja som iný človek , len daredevil mi urobil design ...
A pls odpovedzte musim to vedieť
Ó, ono se slovensky ceník řekne cenník? To je úžasný! A takhle je to se všema slovama?
No ano , povie ... ((((((((((:
1. web se nespouští.
zadruhé nebude :)

zatřetí: abych pravdu řek, design tam není, a to co tam je je strašný.

nabízíš překladatelský služby, ale ten web by měl bejt aspoň trochu na úrovni aby lidi zaujal. i kdyby jenom textový design, tak aby to bylo nějak kulturní chápeš... ne že tam budou vlát nějaký gify podivný.
Hele, jen tak mimochodem, kolik máš funkčních webů? Nepřeháníš to s nima?

Perličky z tvých stránek:
Príplatok za odbornosť + 15 %
Cenník
osobne v urgentných prípadoch v rámci Bratislavy za príplatok 100 Sk
Vitajte na stránke LEXEM! Ak hľadáte naozaj kvalitné preklady a korektúry “NEMČINA – SLOVENČINA –NEMČINA” za prijateľné ceny, ste na správnej adrese.

Některé jsou docela i vtipné....
Slovo houmpejdž je zdá se nakažlivé, už jsem ho párkrát i kdesi viděl. Ale pokud houmpejdž, pak i kvalita, a ta jaksi chybí. Jak poznám, že jsi kvalitní překladatel? První dojem tvoří vzhled stránek. Druhý dojem už tedy tvoří Alt+F4.
Tak pozrite , toto je moj jediný web , a jak to tu vidím nieste správne spoločenstvo , ked každý si iba myslí :

hehe to je slovák , pojdem mu dačo zlé povedať ...

a mimochodm mám 25 , a chcel som vedieť či moj web funguje v priehaldačoch a či mám dobrý web ...

a napsoeldy : NIESOM DAREDEVIL !
v browserech se zobrazuje v poho(zkousel jsem IE, FF a Operu)
Co je to opyright ?
Opice v pravo :)))
logan: to nebude "to je slovák, pojďme mu něco špatného povědět".. to bude spíš "on má něco s daredevilem..."

Každopádně když od toho odhlédnu od toho záporu:
- na první pohled to vypadá jako nedodělané, je to neuspořádané... logo centrované, spodek ne... divné
- obrázek loga má 340 kB (!) protože je v bmp (!)
- je to docela zbytečně v tabulce
- veškeré formátování je v HTML místo v CSS; když už se s tím smíříme, tak je to navíc docela šílené
- a vůbec bych řekla, že je to odněkud okopírované a strašně tomu někdo ublížil.. třeba tenhle odkaz je divnej, ne? :
<a href="file:///?go=sec3"><font
color="#000000"><b style=""><span
style="font-size: 14pt; font-family: Tahoma;" lang="EN-US"></span></b></font></a>
Tak hele , po prvé : ja ten web nevlastním , ten kdo ho vlastní je muj bracha a mu udelal design , tak proste už nerikejte ze mam neco spoločného se stránkou....jasny ?

a P.S : ste blbci :-/
No, v prehliadacoch je to celom OK, ale priklanal by som sa k disinmu rieseniu. Aj si za to nieco platil? Lebo ten design je fakt velmi slaby.
tak proč seš přihlášenej jako daredevil? :))))