Mám takovej probém... HELP PLS.. je to důležié !

Udělal jsem si formulář. Chci totiž udělat fanclub na svý stránky. A ten formulář by měl odesílat celou tu přihlášku na můj mail. to mám odešle to, ale místo přihlášky to pošle jen 0 .. help pls

zde je kod:
soubor fanclub_prihlaska.php

<form action="fanclub_potvrzeni.php" method="post">
<table border="0" class="text" align="center" bgcolor="yellow">
<tr><td width="110">Jméno</td><td><input name="jmeno" type="text"></td></tr>
<tr><td width="110">E-mail</td><td><input name="e-mail" type="text"></td></tr>
<tr><td width="110">Přezdívka</td><td><input name="prezdivka" type="text"></td></tr>
<tr><td width="110">Národnost</td><td><input name="narodnost" type="text"></td></tr>
<tr><td width="110">Tým</td><td><input name="tym" type="text"></td></tr>
<tr><td width="110">Bydliště - město</td><td><input name="bydliste_-_mesto" type="text"></td></tr>
<tr><td colspan="2" align="center"><input type="submit" class="button" value="Odeslat"></td></tr>
</table>
</form>


soubor fanclub_potvrzeni.php

<?php
$to = "82.vt@seznam.cz";
$extra = "From: $email\r\nReply-To: $email\r\n";
$subject = "Vzkaz od ".$jmeno."";
$mess = "\nJméno".$jmeno."\nE-mail".$e-mail."\nPřezdívka".$prezdivka."\nNárodnost".$narodnost."\nTým".$tym."\nBydliště - město".$bydliste_-_mesto."\n";
mail ($to, $subject, $mess, $extra);
?>


Je tam nějaká chyba?
Díky.
no , skoušel jsem to na mojí na tsránku a fungovalo to skvelě , změn si farbu , mozn oto pomôže.mne to teda funguje . dík
a to ti to odešle všechny udaje na mail ? mě to odešle jenom nulu (0) a ne ty udaje co potřebuju.
jj odešle.

asi ta farba tam vadí , změn ji na white
skusim to. kam si vložil ten druhý kod?:

<?php
$to = "82.vt@seznam.cz";
$extra = "From: $email\r\nReply-To: $email\r\n";
$subject = "Vzkaz od ".$jmeno."";
$mess = "\nJméno".$jmeno."\nE-mail".$e-mail."\nPřezdívka".$prezdivka."\nNárodnost".$narodnost."\nT ým".$tym."\nBydliště - město".$bydliste_-_mesto."\n";
mail ($to, $subject, $mess, $extra);
?>

?
>> asi ta farba tam vadí , změn ji na white

Fuckt nechápu ...
barvou to není...
No právě, jak by s tím mohla barva souviset?
nevíš čim by to mohlo bejt?
Takže k tomu , ja som si na tom nič okrem farby neměnil a šlo to v poho..

jednine že jsem s registracia.html send prepnul na odeslat.php , odeslalo ,, v poho
pepe:

Zkoušel jsem to asi čtvrt hodiny u sebe a našel chybu. Zruš všechny pomlčky u proměnných, jak ve formuláři tak i ve skriptu. Nikdy nedávej do proměnných pomlčky, jenom podtržítka.
a kam si vložil druhej kod? tam jak je to send to se může měnit to je na to kam tě to jakoby pošle když odešleš..


Prosím helpppp
blahapet: když zrušim pomlčku musím ji zrušit i v tom názvu položky?
už mi to jde, ale tam jak je jmeno musí být nějaký problém protože to mi tam napíše. ještě pls help
I ve formuláři u inputů v atributech name:
Už mi to funguje. díky, hlavě děkuju blahapet
Nemáš zač!