jak prekryt reklamu a zaroven ji tam nechat?

CSS is the key...
Palmicu, vzdej to... Nejdřív si stěžuješ na PHP5 a teď další nesmymsl...
Reklamu nepřekreješ a zároveň necháš....
proste treba nakonec kodu pred </body> vytvorte prazdnej div s nejakym IDckem napr. <div id="curtain"></div>

A v CSS mu priradte:

div#curtain{
position: absolute;
top: 0px;
left: 0px;
height: 60px;
}

A mate vyhrano ;-)
oooooo

objevil jsi ameriku

jen pockej az admini budou kontrolovat stranku rucne(to ti zmizi ucet dost rychle)
Kuli tomuhle mi nezmizi, ja to totiz nepouzivam, ale mozna mi ho zrusej kuli temhle prispevkum do fora.

Mimochodem rek bych, ze tak 80-90% lidi tady ji jeste neobevilo..
Vono se to ma totiz tak, ze 10 lidi si to tu precte, samozrejme nic nenapise a pak prijde 11. chytrak jako jsi ty a nenecha si ujit prudu, to je vsude na forech normalni, staci se mrknout na fora u clanků na idnes..
A dalsi pomatenec, kterej objevil Ameriku...
nj samý vynálezci.

palma: nech si tu blbost patentovat. a odejdi do zricenin Sodomy a Gomory
btw uz to tady bylo letos cca 3x a po kazde se stejnym uspechem
Až tohle admini uvidí .... BAN heh
dareďábel: ty budeš oceněn banánem jako prvni.
OpovážitseĎábel: To ty ses uz stal neoficiálním kandidátem na ban.
Haha,....ale ja jsem se už udobril..delam těd snad něco špatného ?!?
Ne, nedelas. Dam ti jednu radu: Mluviti stribro, mlceti zlato.
hmm ,pekna rada...ale chci zapadnout
<ironic>Jé a já jsem celou dobu co jsem na WZ měl stránky přemýšlel, jak se té reklamy zbavit tak, aby se zobrazovala, ale přitom nešla vidět. A až teď jsem se dočkal.</ironic>
Co se vám všem k devilu na tý reklamě nelíbí? Vždyť je to jediný, co se tu po nás chce. Jde jen o to ji rozumně do stránek umístit.

mmch. já ji na svejch stránkách taky nemám ;-)
<zdenek> Souhlasím s tebou , i jkdyž jsi pamatuji že jsem byl debil když jsem se chtel zbavit reklamy , ale múžeme být radi že nám wz dáva hosting a reklama je asi jedniná vec , aby si prílakaly ludí na svoj web