CSS: začátek a konec nadpisu

Jak můžu v CSS udělat, aby se toto: <h2>nadpis</h2> zobrazilo v prohlížeči takto: <<nadpis>> (ve velikosti H2)? ? ? ? ? ? ? ?
?!?!? Nerozumím :(
S těmi zobáčky? Obrázkem na pozadí. Ale aby byly přesně na začátku a konci textu, který nemá danou velikost, to už se bude muset řešit složitěji.

Pokud chceš grafické skopičiny, tak to už rovnou vyřeš obrázkem překrývajícím text. Budeš si s tím moct víc vyhrát.

http://www.wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=4066&forum=7&page=-1
A co tam dát entity? (Ale není to přes css :) -->

<h2> &lt;&lt; nadpis &gt;&gt; </h2>

Jestli se to zobrazí správně, tak se budu divit ;-)
Entity neentity, to už máš to samé. Neinformativní balast v HTML ;-)
No ale když to zobrazíš jako neentity, tak se to chudák brouser bude snažit interpretovat (pravděpodobně) jako nějaký zvláštní tag <nadpis> a nic se nezobrazí . Entity jsou sic v tomto případě taky prasárna (wtz) , ale alespoň se to zobrazí :з)
ne, mě nejde o správné zobrazení << a >>
mám stránku s několika nadpisy:

<h2> blablabla </h2>
........
<h2> blablabla 2 </h2>
........
<h2> blablabla 3 </h2>
........
.................

a chci před každej nadpis vložit &lt;&lt; a po něm &gt;&gt; , no prostě abych to nemusel manuálně vkládat.

samozdřejmě, že bych to moh udělat v php:

function nadpis($string){
echo "<h2>&lt;&lt;" . $string . "&gt;&gt;</h2>";
};

tak tedy, můžu to udělat nějak jinak, třeba CSS ? ? ? ? ? ? ? ? ?
No, ja som to skusil a v poho. Iba som tam dal medzeru:
<h2><< nadpis >></h2>
medzi zobaciky a nadpis som dal medzeru a uz sa mi to v pohode zobrazli. :) Alebo si myslel nieco ine?
Pomocí CSS nejde vkládat znaky do HTML kódu, na to budeš skutečně potřebovat skript. Mimochodem, stojí to za tu práci? Je spousta jednodušších a sémantičtějších způsobů, jak zkrášlit nadpis.
A co :before a :after? :)

... jen takovej žblebt ;) ... MOžná by to šlo, ale udělalo by to víc škody než užitku... navíc to nefunguje v IE...
Uhodils hřebík na hlavičku, IE :-)
já bych potřeboval něco podobnýho, ale ať to pod a nad každej nadpis vloží vodorovnou čáru... lze to udělat?

P.S. Promin, že to pišu sem, ale přišlo mi zbytečný zakládat novej thread...
Ijáček >

h1 {border-top:1px solid pink;border-bottom:1px solid pink}

Freya > njn ;)
takhle mě to taky napadlo... potřeboval bych to ale jen na 90% šíře stránky. A to mi nějak nešlo... Jde vůbec border různě roztahovat?
Ijáček: Nastav tomu nadpisu marginy ..