Hodnocení amatérských stránek!

Ohodnoťte prosím moje stránky:
a) Celkový dojem
b) přehlednost
c) JavaScript
d) Co vás napadne

DAnke
nejhorší co sem viděl.

-- nepřehledný menu
-- strašný barvy
-- rámce - fjuj
-- neustalej refresh stranky
-- JS - nepouzivat
-- jezdici text - nepouzivat
-- times new roman - nepouzivat
-- podivný title

vubec netusim o cem ten web je. klikam uz hodinu a stejne nechapu vo co go. nevim proc mas jako prvni odkaz "registrace".

ig2 je strasne stara hra a je zbytecny na to delat web.

proste je to neprehledny, neudelany a odflaknuty. nei to web. smaz to. a podivej se na jpw.

stejne tomu asi nerozumis co sem rek. (napsal)
myslim ze uz jsem se k tomuhle webu jednou vyjadroval a uplne souhlasim se skaffem

a jeste neco bych dodal,
nevim proc jsem mel vybrat jazyk 2x po sobe?
jo a zvetsi pismo v menu

ale co kazdej jednou zacina. Na zacatek to ujde
Asi to bude pro tebe novinka, ale jsou i jiný barvy než modrá a bílá, takhle je to strašně jednotvárný. Celkový dojem nic moc teda.

Tak to jsem ještě neviděla:
http://goldclan.wz.cz/
http://goldclan-frames.wz.cz/
http://goldclan-notframes.wz.cz/

a ta angličtina...
naprostý souhlas s předchozími

a já ti ještě malinko připepřím

- obrázky (mám na mysli vlajky) v BMP na web nepatří - použij GIF nebo JPG nebo PNG, na ty vlajky asi GIF
- rozhodně ti chybí kódování viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19
- no a ke kódu by to ho taky bylo dost, ale nemá cenu tě tím v této fázi zahlcovat ;-)

každopádně ale neztrácej elán
Tak... tohle bude na delší psaní...

Nepoužívej rámy... vyhledávače s něma maj dost problémy. Může se ti stát, že nějakej vyhledávač vyjledá jen frame obsah a frame menu ne... BFU si otevře stránku, co mu našel vyhledávač... a ouha... dyť tam neni menu...

Špatně (vůbec) nastavená čsština. Je to windows-1250, tak to tam dodej...

Nechápu na co tam jsou dvě počítadla nad sebobou...
a další je jeste u tech rámů....

Když už používáš framy, tak tam nepiš stránka podporuje rámy... to je absolutní nesmysl... Použij <noframes>váš prohlížeč nepodporuje rámy</noframes> a "normální lidi, s "normálníma" (tz. ne 10 let prošlejma) prohlížečema tim nebudeš otravovat...

Proč obsazuješ dvě domény na jednu stránku s rámcema a bez rámců? Proč si to nedáš do složek?

Stiskněte tento text a vyberte jazyk... Kdyby měl každej odkaz na mých stránkách bejt jako ten tvůj, tak by moje menu vypadalo takto... "stiskněte text a dostanete se na download... stiskněte tento text a dostanete s na fotogalerii... stiskněte tento text a dostanete se .... A když už kliknu na tu českou variaci věty, tak by tě to mohlo hodit rovnou na český stránky... angličan ti 1) nepoleze na stránky :) 2) nebude klikat na českou větu, který nerozumí a naopak... čech, kterej neumí anglicky, nebude klikat na anglickej text..

Barvy jsou dost příšerně zvolený. Modrý pozadí a červenej text? Bolí z toho oči a je to nečitelný...

marque nepoužívej...

Ten pokus dole, tam je dost zbytečně...

Na úvodní stránce vůbec nemáš tagy ,<head>... aj.

nechápu ty reklamy v tom menu... proč si stránky zbytečně zasírat reklamama (a ještě na tak blbyý stránky?) Máš tam málo reklamy? (kdyžtak si tam dej odkaz na moje stránky... ;-)

Vzkaznák a ankety jsou naprosto nevhodně umístěný...

Ten obrázek v framu menu, je načitelnej, rozmazanej... blbej...

Malý písmo v menu (oproti ostatnímu)

Zdroják nebudu hodnotit... zdroják z FP nemá cenu hodnotit... co z toho plyne? Kašli na FP.

Neustálej refresh je taky dost nevhodnej...


áááá... už mě nebaví psát.... Freya ti napíše další esej...

P.S máš tam čas od času překlepy...
jej... člověk si ani neuvědomí, kolik toho napsal, když to vidí v tom malym okýnku... :)
napsal jsem toho sice dost, ale na tohle reagovat musim...

v anglicky verzi máš český odpovědi v anketách a na vzkazníku je taky česky "napsat zprávu".... fakt ftipný...
Hrůza....horší sem neviděl! není co dodat!
hele... každej někdy začínal.... a tak jsem mu napsal čeho se vyvarovat... určitě si mu pomohl, když si mu napsal že horší stránky si neviděl... co to třeba zkonkretizovat? Mimochodem... tvé stránky mají taky spoooustu chyb...

1) čeština
2) velký logo
3) šíleně dlouhý načítání... mám rychlost 1024 kb/s a načítalo se mi to asi dvě minuty... jenom kvůli toho debilního loga, co tam jezdí bahoře a zároveň se mění... to je dost strašný...
4) zdroják!
5) nepochopitelnej černej obdélník nahoře... kterej pak
6) pozadí obrázků se neshoduje s pozadím stránky
7) ty ikonky v menu by mohly bejt zarovnaný na střed a ne tak nalepený na okraj menu...
Za tohle bych měl vymáhat zdravotní .. ta barva mi vypálila oči ...
to snad dojde každému že ta se tam rozhodně nehodí (ta modrá pozadní)
ja mam 512kb/s a mam to hned! Logo se da změnit! ja sem mu ale jenom říkal že je to hrozný...já sem taky začínal na takovejch stránkách!
dobrý, dobrý... já netvrdim že ty stránky jsou úžasný... o čemž se můžeš přesvědčit, tak o 7 příspěvků nahoru... já jen, že taková kritika typu:

... ty stránky jsou na hovno... smaž je a přečti si JPW mu asi moc nepomůžou...
hlavně že tys mu pomoh
Já myslim, že sem mu napsal dost dlouhou kritiku, co by měl zlepšit...
Vieš čo? Toto, ja som sa na to nemohol ani pozrieť, lebo tá modrá farba mi tak ťahá oči, že som to vypol hneď. Ďalej ten roztiahnutý style css, to čo je zač? Trošku blbo to vyzerá. Povedal by som, že si chcel mať cool stánku - vážnu a ťažko programovanú, ale si to prehnal, lebo to ešte nevieš profesionálne robiť. (môj názor)