Kam s menu?

Prosím poraďte mi... na stránkách pu.chytrak.cz mě vůbec nenpadá, kam začlenit menu... kam by ste ho dali vy a jak by mělo vypadat? Bude tam cca 5 odkazů... Děkuju za všechny nápady....
asi tak vpravo ,tam se hodí
no zatím tam toho moc nemáš tak těžko říct. O čom to bude?
O Medvíkovi Pú :)

Ne, budou tam různý recenze, třeba na ten novej film o Púovi, obrázky, výroky, novinky.... a tak.
Vlevo, pod obrázek.
asi to vlevo bude opravdu nejlepší řešení
skus to tak udělat a pak se předveď
změnit se to dá vždycky
Ijáček: to bude celé jen v tom žlutém poli ?
Mike: Proč ne? Jestli se to bude protahovat podle obsahu...

Iccháček: Zatím to vypadá dobře, nezkaž to! Já bych dal to menu taky doleva pod pooha, a tou prackou by mohl jakoby jemně přesahovat do toho menu ... Obsah bych dal do pravé části hned od vrchu . Bude to vypadat kewl, pokud to nějak nezmršíš :-)
>> Zatím to vypadá dobře, nezkaž to!
No ono tam zatím toho moc není ;-)
Ne ale opravdu barevná kombinace je příjemná a obrázek je kvalitní a padne tam. Doufám, že s dalším obsahem stránky nepůjde kvality dolů.
zatim moc děkuju... pokusim se to nezmršit :)
Ha :) jestě tam nic nemáš, a už mě napadá jak to vylepšit :o.

3oupni reklamu třeba o 20px níž, ať není nalepéná na obsah :)
Trochu bych rozšířil do šířky ten žlutej DIV nebo co to je (do zdrojáku se nedostanu) a udělal napravo od obrázku horizontální menu (záleží taky na tom, kolik tam bude položek).
2Petr Bláha: Proč se nedostaneš do zdrojáku?
Revealman:

Jsem v práci a Správce sítě to nedovolí, jako ani instalovat software a pod.
Ahoj,
kam s menu?
Nalevo, nad anketu.
Já Púa neměla ráda. Připadal mi takovej... nijakej (mělkej charakter). Měla jsem ráda maniodepresívní Prasátko a Ijáčka...
já mam rád Púa, ale ijáčka mam taky daleko radši!

Jinak bych nebyl Ijáček, ale Pú.
prasátko forever !
Prasátko je ubohý! A králík zakomplexovaný.. Ijáček si furt stěžuje, místo aby se postavil osudu. Sova si myslí, bůhví jak je chytrá. Pů je pohodář. Tygra mám nejradši, kvůli jeho upřímnosti.
áááá pán se vyzná :DD
právě proto, že si Iják na něco furt stěžuje, je muj nej...
a... jen taková malinkatá otazka... Nechtěl by mi někdo graficky zdatný udělat nějaký pěkný menu? Já s grafikou moc neumim... a hlavně mě vubec nenapada, jak by to mělo vypadat... Prosim, prosim a smutně koukam...

Mělo by to být tak na 6 odkazů, nějak aby se hodily s tim obrázkem na těch stránkách...

moc prosím!
nehlašte se všichni najednou... :)