Reklama

Nevíte proč mi nejde vycentrovat povinná reklama od webzdarma. Zezačátku jsem ji měl u prostřed stránky a něco se asi podělalo, ne mojí vinou, no a reklama se zobrazuje jenom u levého okraje.
Zkoušel jsem to i hodit do tabulky tu reklamu a nic a potom jsem zkoušel pozměnit HTML kód reklamy to se povedlo, ale když jsem to nahrál na servr, tak se to zase celé pogebalo, nevíte, co by s tím mohlo být?
mno, hlavně je tam máš dvě:

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
No že tam mám dvě, ale jedna je od WZ a drouhou jsem si tam dal já sám a není od WZ
Čtu, cos sem dal za link, ale hovno z toho chápu!
to je jak schválně šlápnout na chodníku do psího exkrementu. pokud ti ovšem za tu reklamu neplatěj.
Chyť je všechny!
náhodou... já když byl malej... a díval jsem se na nějaký stránky (který byly asi 14ti letý holky, kterou sem vůbec neznal...) hostovaný na wz. Toho wz, sem si vůbec nevšímal a divil se, že 14ti letá holka má svůj vlastní hosting a dokonce budemít prachy z reklam... a doba plynula a já byl čím dál tím chytřejší.. a po čase sem zjistil, že to tak vlastně neni... :):):):):):):):):)

Budeme závodit, kdo bude mít víc wz reklam na stránkách? Benda asi vyhraje :(
Benda_11:

Zkus tu reklamu dát do:

<div style="text-align:center">
... ... ...
</div>
Nebo jednoduše do <center>...</center>
fuj to ne
Už vím čím to asi bylo, bylo to stylama, Já jsem tam totiž hodil link, z kterého se mají styly načítat, tak jsem ten link vymyzal a styly u jednotlivých tagů jsem hodil na trvdo. No a povinná reklama od WZ už se sama vycentrovala, asi jsem zadal nějakou hodnotu v těch stylech, která měla vliv i na tu reklamu.
Zatím to mám na pevným disku, na server to hodím asi týden po příjímačkách.
Problém je v tom, že Webzdarma vkládá do souborů reklamy tím způsobem, že používá PHP nastavení Auto_prepend_file . Princip spočívá v tom, že když uložíte na server nějaký soubor, automaticky se k němu přidá reklama. Proto když vezmete soubor, který je na serveru a uložíte si ho na disk, už obsahuje reklamu. V případě, že ho uložíte znovu na server, přidá se další reklama a vy máte problém :o).
Prostě je důležité vždy ukládat soubor z vlastního disku. Vzhledem ke způsobu vkládání se ani nedá nijak vkládaný kód ovlivnit.
Jediný způsob je v CSS očarovat všechny elementy <div> :

div {text-align: center;}

zároveň je ale potřeba udělit všem ostatním elementům <div>, které nechceme mít uprostřed, atributy ID nebo CLASS, protože jinak by všichni byly uprostřed. Např. takhle:

div#footer {text-align: left;}

Tento způsob vcelku efentivně funguje, sám ho plně využívám.
css:
div#reklama div {
text-align: center;
}

<div id="reklama">
<!-- reklama -->
</div>

tohle je elegantnšjší ne?
ale nechodí to. Vkládám strict reklamu.
S centrovanim reklamy mam taky problem. Jedine, co na to plati je deprecated tag <center>. (U IE jde text-align: center). V CSS vubec chybi vlastnosti na centrovani blokovych prvku, kdyby ty tam byly...
hm a co ono známé margin: auto;?
ijáčku, já z tebe nemůžu :)
Musel to bejt ale opravdu silnej zážitek, když ho tu popisuješ už nejmíň podruhý, hahaha :) Prostě jeden z těch "zlomovejch" životních okamžiků... :)))

jinak ostatní: mně nepomáhá ke zkrocení reklamy ve FF prostě nic :( A zkoušela jsem všechno, co tu bylo zmíněno...
Uz jsem ji uspesne vycentroval. Nevim, ale ani margin:auto proste nefunguje, proc, to by me zajimalo...
Sojkovec: Sice neznám kontext, ale možná ti to nefaká proto, že nemáš u toho centrovaného prvku nastavenou žádnou width, pak to nefunguje ... A kvůli IE to musí být pozichrované text-align:center u nadřízeného prvku, ale pravděpodobně tu píšu už přede mnou nemálokrát napsané věci ...
Nene, jen piš dál.... třebá na temá... "jaktomamdofrasaudělatusebejá"....? .)
hanyZ: To jsem si take myslel... ale vono nejak pé er dé. Ale uz je to je fuk. Reklama je uprostred, je.
Viz ten druhý thread, centrovat uvnitř divu se musí nejen div,ale i tabulka, která tam je...
Tak už to mám taky v cajku .-)
Toto psala Freya:

Lidi, neblbněte... Centruje se to úplně v klídku, třeba já používám tohle:
CSS:
#banner {text-align:center;}
#banner table {margin:0 auto;}

(A používám strict banner, samozřejmě.)

Pro úplnost, HTML:
<div id="banner">
(vložená reklama, jejíž součástí je tabulka)
</div>