návod jak získat ukradenou stránku

pokud vám někdo ukradl stránku tak jsem přišel na jeden spůsob.Nechte si poslat nové heslo.klikněte na odkaz Zapoměli jste své heslo? a jeto příjde vám nové a to si jednoduše změníte.(asi všichni znáte)-ale kdyby.
no to je přímo geniální, osvěžující nápad...

I kdyby mi někdo kradl stránku, k čemuž nikdo na světě nemá důvod, tak bych mu zaprvý dal facku a zadruhý by ten člověk nebyl blbej jak ty a změnil by si i tu nepodstatnou maličkost jako je ta adresa, na kterou WZ zasílá zapomenuté heslo. to tě nenapadlo?

Kdyby to bylo tak jednoduchý, hned bych si nechal poslat tvoje heslo :)
ale při změně adresy to chce potvrzení které ti na tvou adresu příde.takže pokud to nepotvrdíš.
když někdo zvládne vyčořit účet na WZ, taky dokáže zjistit heslo na mailovou schránku... takže to není problém.

stejně je to blbost, protože to se může stát jenom na placených doménách, na freehostingu nemá cenu s tim ztrácet čas.
ty vole... to mě nenapadlo... hele, až tě zase něco chytrýho napadne, tak mi to řekni...
Pánové, váš pocit bezpečí je falešný - na můj mail přišlo během těch pár let, co tady jsem, cca 30 potvrzovacích nebo dokonce aktivačních mailů na domény, které mi NIKDY NEPATŘILY!

A nejsem zdaleka jedinný.

Fakt, že o tomto problému správci vědí déle než 2 roky a NEDĚLAJÍ NIC, považuji za do nebe volající nehoráznost.
a nebo jednoduše nevědí co stím
kurnik šopa, tohle už se řešilo mnohokrát, tak to nezavádějte znova...