hledam svuj ucet - marne...

chtel bych se jenom zeptat, asi doslo ke smazani meho uctu, hlasi mi to neexistujici nebo zablokovany ucet.... je naka sance, ze bych se jeste nekdy dostal ke svym datum, je pravda ze jsem mozna porusil nejaka pravidla, ale prezentace a veci potrebne do skoly, ktere jsem si sem ukladal asi znova fakt delat nebudu, tudiz se asi loucim se skolou... jelikoz jsem v zahranici ve skole, a tohle bylo jedine spojeni, jak mi mohli z domova neco posilat a ja neco jim...
co ted mohu delat?
ukladat si data na sweb (seznam.cz)
no to uz mi ale stare data nezachrani ze?
Zkus kontaktovat správce. Třeba občas dělají zálohy, a když ho požádáš, možná se ti po datech do některé podívá...
jeste jeden problem, jak kontaktovat spravce, ja mam ten problem ze mi tady nak nefunguje outlook, a ja nevim na jakou adresu muzu zadat...
urcite bych ho slusne pozadal ale nevim, jak ho tedy kontaktovat bez pouziti outlooku....
pres webmail treba u seznamu.cz
jo diky Zdenku za radu, uz sem to poslal, ted jenom cekam na odpoved a na to jak to dopadne, mam tady 20 dni do term paperu a ty soubory mi doopravdy docela chybej....
posli si zadost domu o to aby ti ty soubory poslali znovu
jenom zasnu... pouzivat webzdarma jako prekladiste dat... pak se nechat prekvapit tim, ze je ten ucet smazany (aby ne)... a jeste tam mit dulezite soubory, ktere nejsou nikde jinde (nebo jsou? pak by nemel byt problem je znovu ziskat...) to je fakt sila a jak se rika, komu neni rady...
A mame tu dalsiho sklamaneho s webuzdarma. Zase chudak prisel o sve cenne informace. Tripim za tebe Petre. A drzim ti palce. Mam plno kamosu ktery takhle prisly u ucet. Proto vim co to je.
specialne pro vlcaka, ano komu neni rady, dal to vsichni znaji....
jestli si nekdy studoval v miste, kde nemas zarucenej pristup k jednomu a tomu samemu pocitaci, tudiz nemuzes ukladat data na harddisk, mozna bys o tom neco vedel, ne vsechny fakulty maji jeden spolecny server,zas tak zkuseny uzivatel internetu nejsem, tak jedinou moznost ulozit si data nekde tak, jak jsem to udelal ja,jsem vymyslel tuto, nemam totiz v oblibe nosit s sebou dva baliky disket a pak hledat, kde co mam, proste sem linej a proto sem vyuzival ucet jako prekladiste dat, ano spravne slovo prekladiste, jelikoz doma mi to nikam neukladali, tudiz jsou ma data v .....
je to moje chyba, priste budu chytrejsi no....
specialne pro Petra... no jo, to se stava... vsichni se ucime :o) jinak jako prekladiste se daji vyuzit virtualni disky... myslim, ze atlas sveho casu tuto sluzbu nabizel, nevim jak dnes... myslenka to byla dobra, ale mel jsi to mit minimalne na dvou takovych prekladistich a cas od casu si to zalohovat na lokal...
to jo, ja prave z duvodu plneho disku na Atlasu vyuzival tento, a zalohovani na dva disky sem nedelal, na lokal je prave ten problem, ze v tento okamzik nebylo kam, jsem ted ve Svedsku, a svuj pocitac jsem pred odjezdem prodal, takze jakoby muj lokal neexistuje...:-)
Nic si z toho nedelej. Pred nedavnem jsem se rozhodl se prihlasit na svuj ucet na "wz" a taky jsem byl prekvapen .... pry uz neexistuje :-( A data ktera jsem tam mel zalohovana pro kamaradku jsou fuc. Ted abych se probiral nekolika desetitisicema mejlu a hledal to pro ni znova.
Diky spravcum tothoto serveru .... ani nevim cim jsem porusil pravidla ... pokud jsem se vubec porusil.
Jandys a spol. Myslim ze jste vsichni porusili pravidlo, ze neni dovoleno na wz provozovat sklad souboru. Wz je opravdu jen pro prezentaci na webu. Najdete si jineho provozovatele.
> Diky spravcum tothoto serveru .... ani nevim cim jsem porusil pravidla ...
> pokud jsem se vubec porusil.

opravdu je mi lito, kdyz dochazi k takovemu rozcarovani az kdyz je pozde,
myslite, ze by pomohlo, kdyby uzivatel pri registraci musel pravidla odsouhlasit ve trech krocich ? (tj. 3x by se zobrazila stranka s pravidly a musela by byt 3x odkliknuta) ... popr. dat jako dalsi krok nejaky test znalosti pravidel ?

je tu nekdo soudne uvazujici, kdo se ji schopen uvedomit, ze 50MB krat velmi velke cislo dava ve vysledku takove hodnoty, ze by si je nebyl nikdo z cz schopen zaplatit ?
Někteří lidé asi neumějí číst... Jenom bych měl dotaz.
Je rozdíl mezi překladištěm a uložištěm souboru? (například když si uložím ve škole soubor na wz hned ten den si ho stahnu domu a z wz ho smažu)
Dalo by se to vyřešit tím, ze si na tento soubor umístím na stránkách odkaz? to už by nevadilo, nebo jo?
Petr: Neni. Podle meho nazoru - zpohledu WebZdarma neni tento server zameren na jakekoliv jine sluzby nez prezentace stranek na WWW. Z meho pohledu abys takove prekladiste mohl vyuzit, musel by sis pri kazdem nahravani a stahovani prohlidnout reklamu, abys sis tuhle sluzbu "zaplatil" otazka je, zda nebudes webzdarma zatezovat takovym trafikem, ze ti prohlizeni reklam stejne tuto sluzbu nezaplati.

Jestli potrebujes ukladat soubory muzes vyuzit nasledujicich sluzeb:
- nektery email (proc neulozit soubor do prilohy mailu?)
- www.uschovna.cz - DOPORUCUJU
- placeny hosting (zainvestuj tech par kacek a muzes mit treba 200MB, jsou hostingy, ktere nenabizi zrovna PHP a MYSQL ale takovehle prostory a je jim jedno, co tam mas - kdyz zaplatis a ty ceny nejsou hrozne. Kdyz omezis jedno kino mesicne...)
doufam ze by nebylo povazovano za prekladiste dat to kdyz mam na strankach soubor se statistikama (nevede na nej odkaz, jen do nej pripisuji pres php nejake ty info) a pravidelne ho nacitam (jenom ja) a vyhodnoucuji
To tam mam taky. Ja myslim, ze prekladistem se zde rozumi hlavne ucet, kde nejsou zadne nebo minimalni stranky k pomeru tomu co stranky zaberou na disku. Ale podle mne se to da zjistit jedine reklamou. Velky trafik, malo reklamy, a šlus.