Chtěl bych okrytizovat

Moje stranki jsou www.radimvecera.borec.cz Je to muj prvni webovsky servr, je mi deset. Co by jste vylepšily? Diky
Budu rad za všechny rady
Prosim pište rychle!
Proč nemam svioji emailovou adresu a ukazuje mi to nějakou cizí?
Server sotva... to, co představuješ jsou www stránky ne server, server je to, kde to máš nahrané, tedy wz (borec.cz).
První bych vylepšil češtinu...
Je hezké, že víš, že se po r píše Y, ale kritizovat je cizí slovo. Pak ti prozradím sladké tajemství, po k se v češtině taky píše Y.
Ke stránce:
huh, celkem provokující barvy. Ale budiž. Formátování na střed, jo to jediné bych schválil. Huh uááá, co ty stovky entit ampůnbsp;? To se nedělá, jinak řečeho, dělá se to jinak, aspoň přes <br>. Zkus změnit <title>Page 1</title> na něco rozumného, vypadá to blbě, když se ti nahoře ukáže Page 1. Zkus se podívat, co znamná encoding třeba na http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19 Vůbec zkus pročíst celou faq.webzdarama.cz i její další odkazy.
Svoje odkazy dělej relativně. Nikdo (teda nikdo normální) se nedostane na tvůj disk C: ...

No a ještě vylepšit češtinu.
Pak bych se chvilku díval po netu, jak to dělají ostatní. Přečetl si něco o html a postupně to může být v celku koukatelné.

MP3, pozor, vystavování nelegálních mp3 tady na wz se nesmí. Viz podmínky publikování na http://www.webzdarma.cz/podminky.html

Ukazuje ti to tvoji (aspoň to poslední). I na wz jsou chyby... (-;
Marku děkuju:-) já sem se snažil ale neni to lehke:-( MOc tomu nerozumim. Kamarád my říkal, že se tomu říká webovský servr on to dělá v nějakim programu frotpage. Že v tom programu se to menuje vždycki webovsky server. Ale on je debil :-) Ale neřikejte mu to :-)))

Budu se řidit tvymi radama přečtu si to jaks psal. Teď mam čas, jsem nemocny a nemusim do školy :-))
Beru v podtaz že ti je deset, ale na stránku kde zkoprňuješ náš rodnej jazyk ti jen tak IMHO nikdo nevleze. Fakt sorry!
Radime, kdo jsi? Že ty si z nás děláš šoufky, viď? Takhle nepíšou ani desetiletý děti... :)
laura: njn, Radim je mé dysgrafické desetileté alter-ego. Chtěl jsem si to vyzkoušet, ale stejnak už jsem se imho prozradil v mimo téma, když jsem se zapomněl odradimovat. A navíc, když vidím MzM, jak ochotně radí, tak ho nemůžu takhle sprostě vodit za nos :)
tý jo, já jsem dobrá! V mimo téma jsem od rána nebyla, přísahám!
Věříme ti oba. Já i Radim :)
No jo, a mi naivní prostě radíme... (-;
..se divim, že se ti nezlámali prstíky, jak jsi psal ty hrubky...
počkat, počkat.... teď jsem to nějak nepochopil (u mě velice málo častá reakce!) Kdo je teda Radim?
eeeeh... já nebudu ten, kdo to práskne ;-)
Třeba se dotyčný přizná sám... ale já bych to nedělala - jednou se přiznat, prosim. Ale bonzovat se pořád dokola - k čemu, proboha? Zbytečnost, nuda, otrava... :)
neviem ci to tu uz bolo napisane, ale ak nie tak : obrazkYYYYY
jsem nepochopila...
laura: Já jsem možná pochopil, ale stále tomu nemůžu uvěřit :-)
Jooo, myslíš jako .../muj vebowsky servr/obrazki.html? checheche... :)
Tak nějak :-)
Abi to nebilo nakažlivé, ty hrubki... (-;
Žádní strach. Přece nejsem blbí. Z Češtyni jsem měl vždicki jednyčku :з)
Uš jsem se lekl...
Todlencto vlakno je, ůplňe, o ňyčem. a Pravopys umym a, mislým to upřýmě.
Jo, souhlasym s kolegou. Fšichňy ste tu pjekňe trapní a vúbec neumýte česki. Stiďte se!