neoznacitelne

Prosim napiste mi vsetky sposoby ako urobit text neoznacovatelnym.
najjednoduchsi a najbezpecnejsi sposob je urobit si ciernobiely obrazok text a biele pozadie... Ten sa niako neda oznacit ani kopirovat ale zase je urcite vacsi ako text...
V GIFu, tak 4-8 barev to nebude ani moc velké. Drobnější písmo a nějaký rozmáchlý font proti čtení přes OCR. Možná by to nějak šlo generovat přes PHP - php_gd2.dll knihovnu.
ale no, priamo k veci na stranke www.sxt.wz.cz/sxt sa prihlaste ako test a heslo test. prihlaste sa v internet exploreri a vyskusajte v chate nieco oznacit, dokonca ani adresa sa neda
Da se to javascriptem, ale jak ho vypneš, tak se to označit dá... IMHO je to kravina, protože pokud tam ten text je, tak ho z webu vždycky dostaneš. No, napadá mě jedna věc, co jsem kdysi viděl, a to, že je stránka zakódovaná a rozkódovaná přes JS, ale pokud je zobrazená a js vypneš, tak ten text stejně dostaneš... Prostě obrázek...
Ale sak sa tam pozrite, a napiste co s tym mam robit
Nesmysl. Leda obrazkem, kazdy pismeno jinej font, jina vyska a barva + pozadi z krouzky, obdelnicky, atp. aby nesel zkopirovat pres OCR.
ale v mozille to ide
... napiste co s tym mam robit
psat skryte na papir neviditelnym ingoustem a zamykat do trezoru :-)

... napiste co s tym mam robit

Vykašlat se na to... když něco dáváš na net, tak musíš počátat s tim, že se ti může okopirovat každej...
Vy ma este stale nechapete....

ale no, priamo k veci na stranke www.sxt.wz.cz/sxt sa prihlaste ako test a heslo test. prihlaste sa v internet exploreri a vyskusajte v chate nieco oznacit, dokonca ani adresa sa neda oznacit <= mne nejde o kopirovanie, ale o to ze v IE sa neda nic oznacit!
takze to chces odstranit? jako aby to šlo označit?
ano