Jak vycentrovat reklamu

Potreboval bych vycentrovat reklamu na mem novem projektu http://webovy.vyrobce.cz/ . Udelal jsem to pomoci center, kterym jsem uzavrel div v kterem mam odkaz na vlozeni reklamy. Jak jsem si ale myslel, neni to validni. Nemate nekdo napad, jak to validni udelat?
no, tak prvně používáš class kde by měl být id
ve styly.css nemáš nadefinovaný class (měl by být id) reklama, ačkoliv na tento se z html odkazuješ
jinak co se týče vycentrování tý reklamy vyhoď ten <center> a udělej to právě pomocí css, konkrétně text-align: center a margin: auto
hmm, taky bych potřeboval vycentrovat reklamu (fiestaclub.wz.cz). Pročetl jsem fórum, hledal jsem, ale nenašel. Zkoušel jsem různé text-align: center, margin: auto.... a nic. Dá se to vůbec nějak? (nestrict je ok, strict je furt vlevo)
Uz jsem na to prisel. Banner ma stalou sirku 496px. Je nutne mu pomoci CSS priradit zleva i zprava stejne marginy o sirce: (sirka nadrazeneho elementu - 496) / 2.
Lidi, neblbněte... Centruje se to úplně v klídku, třeba já používám tohle:
#banner {text-align:center;}
#banner table {margin:0 auto;}

(A používám strict banner, samozřejmě.)

Pro úplnost, HTML:
<div id="banner">
(vložená reklama, jejíž součástí je tabulka)
</div>
Freya: to je to, co mne nefunguje a nefunguje a nefunguje...
Freya, jo, to bylo ono, zapomněl jsem na tu tabulku... Díky!
Freya: super, funguje, diky ;)
Hehe výrobce webů a neumí ani vycentrovat reklamu? :-))))
Každý měl někdy problémy s vycentrováním reklamy na wz a kdo tvrdí že ne, ten je má dodnes ..
Richi: predstav si, ze to nekdo chce mit validni, bez tabulek a striktni...
To je neco jineho nez to co delas ty, ok? Tak si takove reci nech ;)
hanyZ: ja je teda nemel. a jestli je mam, je mi to uplne jedno. reklama je uplne dole, posledni vec na strance, tak co. at si je treba napravo, je mi to fuk
Tonik: Pokud máš stránku s omezenou šířkou a vycentrovanou na střed, tak to imho vypadá blbě , když reklama není vycentrovaná, pokud ji máš natáhlou přes celou šířku (tzv.panoramatický layout :), tak to je asi v klidu. A samozřejmě, čím je stránka složitěji konstruovaná a předivovaná, tím je s reklamkou víc problémů ...
hele... Jarka Dusinova :o) .... že ty nás taháš za nos.... že ty seš Tondys... A tady je pár důkazů:

Potreboval

Udelal

uzavrel

myslel

že já Te odhalil... a navíc mailto:tondys@seznam.cz....
jsem :) Ale vybral jsem si pekny nick, co?
Jarka/Tondys ty jsi hermafrodit nebo co? :-))))
No jo jenže já to dělám ze srandy a pro zábavu ale nechci nic nikomu prodávat když to sám neumím :-) lol
hanyZ: hm, hm, tady někdo četl Buňuela... Já to rčení taky s oblibou používám, ale v souvislosti s koukáním na večerníčky :)
Laura: Ono se to dá použít na spoustu věcí, je to velice moudrá věta :)
Richi: Nevim co ti na to rict. Asi jen, ze kdyz to neumis tak to neprodavej a delej si to pro zabavu a ze srandy...
JarkaTondys a ted jsi sama proti sobě, ty to neumíš a prodávaš to :-)))
Jak nekdo kdo to umi hure nez ten druhy muze tomu lepsimu rikat ze to neumi? Ja proti sobe nejsem. To ty se do toho chlapce nejak zaplejtas ;) Podivej se laskave na svuj tabulkovej layout, na to ze jedes v HTML 4.01 Transitional, na validitu svych stranek a srovnavej to klido s mym dotazem na vycentrovani reklamy v cistym XHTML 1.1 Strict, to vis ze jo.
Nevim ceho tim chces docilit, jestli toho aby ses ukojil a vylil si vztek svym zavidenim, tak ok, ale nechapu jak dlouho te to bavi. Kolik ti prosimte je, ze se neumis vyporadat sam se sebou? Jestli ani ted nepochopis co ti pisu, tak uz ti to dal vysvetlovat nebudu. Na takovy lidi jako si ty mam casu opravdu jen malo. Mel by ses nad sebou zamyslet, peace.
Nezaložíme nějakej soubojnickej klub? Příde mi, že by tu našel uplatnění, spousta lidí by se tam vyřádila... :)
XHTML 1.1 Strict neexistuje ;)
Laura: radsi snad ne :)

No XHTML 1.1 nema transitional (prechodovou verzi), je jenom strict (striktní), proto se tam strict neuvadi, ze. Ale ja to napsal tak pro podkresleni :-))