TAk poďte do mě

NAzdar, coříkáte na můj web?
www.skunk.wz.cz tak ohodnoťte
Jestli ti není 5 let, tak ti dojde, že to je hnus. Vymysli si nějáký lepší design a potom si to teprve nech zhodnotit.
Jenom jedna malá připomínečka:


"Ůvod" :-))))))
Až zase tolik to špatný není, ale nechci bejt puntičkář, ta čeština občas bije do očí: >> Ůvod do html

Jinak fialovej hover efekt v menu se mi líbí i s tím ztmavením podél vertikální linie.

Pokud se klikne na odkazy v kategorii "Pc-hry" (Návody, Recenze, Preview), tak by se zasloužilo zarovnání jejich obsahu v hlavním okně vertikálně nahoru. Ale jak zjišťuju, je to i u více odkazů v menu.

Nějak bych to barevně vyladil. Jen ta světle žlutá mi tam nesedí, trochu bych to opticky rozdělil.
Asi už jsem paranoik (teda to jsem byla vždycky, takže se to spíš asi poslední dobou jen o dost zhoršilo), ale jakmile vidím takovou stránku s takovými překlepy, začnu podezřívat hanyZe... :)

Tímto příspěvkem jsem nechtěla nikoho urazit (ani Brudru, ani hanyZe :))
vyskakovaci okno jednoznacne vynechat

2laura: myslis, ze by to zkousel dvakrat uplne stejne? to se mi nezda.
Volal mě někdo? :)

Já bych si s tím rozhodně nedával tolik práce, sice jsou ty texty vesměs o ničem a je v nich hromada hrubek, ale taky je jich poměrně hodně ..
spook, hanyZ: no jo, já vim... je to ošklivá choroba - ta paranoia, ale když ty prášky proti ní jsou taaak hnusnýýý... :-/
hele Damiáne, ja mslim že ty stránky jsou dost na stejný úrovni. Rozhodně si mu podle mě moc nepomohl... víš ono by bylo docela i na místě kromě odpovedi typu stojí to za starou bačkoru (nebo za hovno) mu i poradit, co zlepšit....

Já osobně bych rozlišoval jednotlivý odkazy... Třeba ten hover u počítadla neni moc na místě...

Jinak pěkný, jednoduchý... až na ty chibi... Ale je dobře že to neni přepláclý grafikou pakoud tam bude víc textu... a jako že asi bude, pokud to bude o tvorbě stránek...
No, me dostalo tohle:

# Za vytvoření malé webové prezentace (max.6 stránek) si účtujeme 300KČ
# Za vytvoření velké webové prezentace (max.20 stránek) si ůčtujeme 50KČ

:-)
sojkovec: a co tě zaráží? Ta množstevní sleva nebo to, že nevěděli jaký U tam dát, tak zkusili obě...? :)
Oboje :-)