co na to rikate

Prosim ohodnotte tyto stranky : www.zweb.unas.cz . mam na mysli hlavne design.
design? co? kde? nějak sem siho nestihl všimnout... já vidim jenom šedej obdélník a v něm nějakej iframe nebo co to je...

<!DOCTYPE html public "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//CS" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Toto má být opačně.

>> <BODY class="index">

Třída "class" se dává, pokud je v dokumentu více než jeden tag. Tady by stačilo dát jen identifikátor "id", ale ani to není potřeba, neboť v dokumentu tag <body> je jen jeden.

Vertikální menu bych od sebe líp zvýraznil než "..:: blabla::.."

Jinak ten havní obsah bych vůbec nedával do <iframe>.
Sorry, sežralo mi webzdarma entity, první řádek měl znít takto:

<HTML>
<!DOCTYPE html public "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//CS" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">
no do toho ramu jsem to dal zatim jenom jako takove provizorni reseni. chctel sem to casem predelat, ale pak jsem na to jaksi zapomnel.
-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//CS neexistuje, ma tam byt -//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN
asi deset sekund jsem musel hledat menu..
o grafice uz radsi nemluvim...
proc deals take stranky, kdyz podobnych, spis mhovel lepsich, je plnej web...?
No tak to s tim menu nechapu. Nevim jak ho mohls prehlidnout. Podle mne je videt hned po nacteni.
A proc o grafice raci ani nemluvis? Prave proto jsem sem psal. aby mi ti zkusenejsi poradili. kdyz kazdy napise, ze o tom raci nebude ani mluvit, ...
A k tomu napadu - ani nevim. Proste mne napadlo ze udelam stranky o HTML. Potom se to trochu zvrtlo a pridal jsem tam CSS. a nakonec z toho vzniklo toto. www.zweb.unas.cz. to je cela historie.
A jestli je podobnych nebo treba "mhovel " lepsich stranek mne taky nevadi, protoze mne to bavi. A kazdy si prece muze udelat web o cem chce.
ale stejne dik za nazor
menu je opravdu krapet utopeny, vymenil bych u odkazu hnedou barvu za nejakou jinou, zbytecne velky spodni odsazeni uvitaciho textu, trosku nesystemovy mi prislo umisteni hodin a odkazu INFO

udelal bych leve menu s odkazy php, hmtl, download......atd. a na misto toho horniho bych dal decentne ty hodiny, kdo ma treba svatek atd.