Zjišťování přístupů podle reklamního banneru

Je zajímavé, že počítadlo přístupů na mé stránce nějaké ty přístupy zaznamená, ale číslo v hranaté závorce v katalogu vykazuje nulu. Jak je to možné?
Jestli jsem to dobře pochopil, tak katalog ukazuje počt přístupů v konkrétní den. Jinak to opravdu nefunguje.
To je divny, ale ja to mam stejny. Kdyz moje pocitadlo ma uz dost pristupu, tak ti na situ ma 4. Co to je? Ostatni maji pres 62...
ja mam podobnej problém s toplistem ... FURT ukazuje návštěvnost 0 a přitom jiný počítadla mi házej 100/den ...
Včera jsem měl v katalogu podle baneru 7 přístupů a dneska jen 2. Asi se to opravdu počítá každý den odzačátku.
100 denne to je zajimavy...ja se svejma 30...:-)) jinak dnes to zas moc nejede...co??Asi prejde na placenej hosting...vim ze je to zadarmo a nemel bych to rikat...ale je to mizerie....web mi bezi jednou za 2 dny....ted zas nebezii
Je to blbost ten banner...
o systemu pocitani v hranatech zavorkach uz se tu mluvilo nekolikrat take. kazde zobrazeni baneru dole +1, zobrazeni baneru na hore +2 (jestli si to dobre pamatuji)...

m.s.
jenze nekdy( kdyz zrovna ma wz svou chvili) je kazdyzvobrazeny baner +0
;-)
zalezi asi, zda se reklama opravdu zobrazi. vsimam si, ze obcas reklamni system 'spadne', otazkou take je, zda se reklama stihne nacist drive nez se nekam klikne/presmeruje atd...
chybu samozrejme take nemohu vyloucit (nemohu to posoudit, jen dohady, jeden z mala kdo do toho znas tady vidi je jen mira:-), ale me osobne se to nezda...

m.s.
> vsimam si, ze obcas reklamni system 'spadne'

momentalne jsem to vypnul kvuli temer-umrelemu sitovemu spojeni mezi servery, melo by to posilat jen pruhlednou tecku
... takze ted to pocitat pristupy nebude, ale nevidim to jako neco kritickeho, holt jsou jine priority
Skoda, ja bych chtel
Jen aby se nám to nesmazalo, že nezobrazujem reklamy :-)))
Neboj, zobrazujeme prece tu pruhlednou tecku
Tak to se ti povedlo to byla dobra hlaska.....
:-))))))) klobouk doluuuu
M
>Neboj, zobrazujeme prece tu pruhlednou tecku