music

potreboval bych nejak dat nejakej music na wz ale jak dam nahrat a dobehne to tak se ve slozce nic nezobrazi je to formatu MP3 a je to velky 1,5MB tak nevim cim to je... je to nastaveny jako pozadi stranky.. ale kdyz to nebude na webu tak nemam sanci.. dik moc
bgsound? Jenom to ne...
1,5MB hudby na pozadi? Ne, dekuji. Jinak to tam dostanes pres FTP. A pozor na legalitu nahravky.
Já myslim, že na ty jeho stránky by se bgsound hodil... byl by to vrchol jeho díla... stránka přecpaná vyskakujícíma okýnkama, javascriptama a dotoho ti bude hrát nějaká tvrdá muzika... to bude hustý...
Ty jo, tech webu o CS ale je. Ja nevim, mno ta hra se mi zdala takova uboha-bez deje a myslenky. Proste jenom strilecka bez energie. Mozna ze jsem ji nepochopil, ale kdyz jsem hral Call of Duty, tak to byla parada. Pekne jsem si to uzival a predstavoval, ze jsem opravdu ve valce...
<div class="offtopic">
No ona myšlenku má a děj nepotřebuje, protože to je multiplayerová záležitost.
Ale já taky CS nějak nemusím, mnohem raději mám třeba Vietcong.
</div>
Já taky ..
Nedáme si Tome ? :D
Zkur.eny rejzozrouti! ;)

jinac odkaz Hra stoji za to, jen ta cestina...
Na té jeho stránce se mi něco nezamlouvá.Je vůbec legální aby mně otravoval takovyma sračkama? zkusili ste někdo kliknout na ten odkaz HRA?
SOM>>Už jo;-)
OndraSter >> A líbí...?
SOM>>VELMI!
hm... stočtarycetdevětkrát utrpení složený z otazníků... fakt zábava :-/ Kdyby to bylo česky, tak možná, ale já bych to vypointovala líp. Hádejte jak? :)