Kritika

Zdravim, chtěl bych znát váš názor na mé stránky.
Především bych chtěl zhodnotit design, budu rád za každou radu.

předem děkuji.
Nápad to není špatnej. CSS tam máš v dokumentu jednoho souboru 2× a dal bych ho spíš do externího souboru (CSS). Občas na nějakých stránkách chybí metatag o kódování. Písmo bych změnil na bezpatkové (Verdana, Arial CE). A hlavně co na stránkách vůbec není je kloudný obsah. Dodělat!
no písmo měnit nebudu, lelikož Verdanu i Arial CE jsem už zkoušel a nevypadalo to moc dobře nicméně s CSS si budu muset trochu pohrát. Jo a kde mám 2x soubor.
děkuji
Cože? logo uložený jako horni.BMP? Ty jsi se asi zbláznil dej to radši do GIFU.
Nebudu to sem dávat, protože to je veliký. Zobraz si normálně indexovou stránku tvého webu a dej si zdroják:


<style type="text/css">
bla bla bla
</style>

<style type="text/css">
bla bla bla
</style>
tj fakt, že to .bmp je blbost, ani jsem si toho před tím nevšim. Jak říká damian, dej si převod do .gif.
BARVY
Barvy jsou na celé stránce to nejdůležitější.

Co je to za blbost, na co by ti byla stránka s heskejma barvama, kdyby tam byl obsah oničem? OBSAH je to nejdůležitější.
no imho je duluzity oboje. k cemu ti je dobrej obsah kdyz te z neho palej oci
Nešlo by to logo dát do jinýho formátu než do GIFU, protože gif to by nebylo to pravý, zkoušel jsem to ale v programech který mám to nevypadá moc dobře.
Heled se, udelal jsem z toho gif a vypada to uplne stejne a je to vo 213,2 kb menší! Tak co kecáš, je to ÚPLNĚ STEJNÝ! Můžeš se na to podívat tady: "http://clan.xhosting.cz/horni.gif" a aspoň poděkuj!
Děkuji.
No a smím se zeptat v čem jsi to změnila?
sorry změnil
Já třeba převádím obrázky do jiných formátů přes Paint Shop pro 8. Na netu jsou volně stažitelný trial verze, které to také uměj. Ale určitě jsou i nějáké menší prográmky, které to dokážou, ale bohužel o žádným nevým.
No a já zrovna žádnej takovej program nemam, boužel :(
Si ho stáhni ten Paint Sho Pro je teď nová 9 verze a dá se stáhnout na slunečnici. A tam by mohl být možná a jiný program pro tyhle potřeby.
Dík za radu.
V čem jsem to udělal? V PhotoFiltre! Perfektní prográmek... Jesli se dá někde stáhnout nevim, ale stojí zato!
bacha na kódování...
http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
Kódování češtiny, nevim proč, ale někomu čeština jde a někomu ne.
poraďte pls...