Může mě nějakej ß>$łn ze zahraničí zrušit stránky?!?!

Nějakej !"?ů z Anglie mi píše tenhle mail:

I know full well that you've stolen my site design on YOUR SITE and this is an email asking you to remove it now, you are breaking copyright laws and I have no problem in closing you down from breaking them laws. The site was designed by myself and help from my friend. The site design remains the property of JonKingdom and copyright to me and if it's not removed within 48 hours I have no problem contacting your host and having you closed down. Remove it NOW!

~ Chris
www.jonkingdom.com

Ptám se teda, i když kecá(máme jen podobný design). Admine, tohle je dotaz - I když kecá, zrušíte mi stránky?
ty seš fakt blbec :o) proč kradeš design z ňákejch komerčních stránek? no ty si vůl...
A ještě tak ošklivý :)))
mne pripada jko kdyby ten desinger chtel strhat rolovaci kolecko u mysi
A ten desig jsem neukradl(po technicky strance, jen pozadi a grafika tabulek jsou stejny, jinac je vse jiny!!!
> mne pripada jko kdyby ten desinger chtel strhat rolovaci kolecko u mysi

nebo si mysli ze co je velky to je ... :o))

akorat nechapu jak prisel na ty tvy stranky ?!? a taky proc si to kopcil

lama
rozi: přesně, kde se anglán dozvěděl o českejch stránkách a proč vůbec kopčit design?
docela by me zajimalo jak ti tu kopii dokaze:)
Hošík si toho asi půjčil víc. No na vyhledání ukradenejch stránek stačí google :-)
Krást design? To snad ani nemá cenu. Stejně se někde objeví stránky, které mají úplně stejný design jako vymyslí člověk na druhym konci světa.
Pro porovnani se mrknete na jirkovy stranky(ty kde ma ten jeho design).
Sorry Jiri, doufam ze me za to nezabijes :-))) adresa na ne je www.sclub7.wz.cz

CUS