Pustte se do me.

Co říkáte na moji stránku?Nejsem žádný profík, ale chci jen slyšet váš názor.
PS:Snesu všechno :-)
eh . . .

1) kodovani cestiny - nastav ho spravne
2) framy - zamenit CSS layoutem
3) trochu designu by neuskodilo
4) hover efekt u odkazu by neuskodil
5) nejdriv se nak nemoh najit kde je obsah a kde je menu . . .
5) Cerny pozadi a na tom modry odkazy - ehm, pohraj si s barvama

atd
No ... Podle mého názoru by jsi měl udělat tohle:

1) Smaž úvodní stránku s tl. "Vstupte". Čím méně bude návštěvník klikat a dostávát se přes "překážky" k webu, tím lépe.
2) Vykašli se na IFRAMy, nemají budoucnoust. V dnešní době se dá vytvořit profesionální stránka s XHTML Strict a CSS. Jestli neznáš ani jedno z toho, doporučoval bych ti jakpsatweb.cz nebo jestli umíš angl. tak http://www.w3schools.com/
3) Dávat černé pozadí a k tomu modré, oranžové a zelené písmo, je vražedná kombinace. Zkus si zvolit 2 (max. 3) barvy, se kterými budeš pracovat. Pro začátek zkus bíle pozadí a jednu z již zmiňovaných barev. Lépe se to bude číst.
4) Odkazy na další stránky (Můj model, Bazar ... ) bych dal do menu a použil bych spíše textovou navigaci.
5) Novinky bych dal spíše do jednoho divu:
<div id="novinky">

<div class="novinka">...</div>
.
.
.
</div>
Protože to zabírá téměř celé menu ...
6) Musím souhlasit s Vydrou, udělej něco s kodováním. Použij například editor PSPad s kodov. UTF-8 a máš vyhráno.
7) Pak už souhlasím s Vydrou ...

No, na to, že s webem experimentuješ a nejsi úplný profík, tak to vypadá moc pěkně. Já bych se musel hodně červenat se svým prvním webem ...
Výborný námět. Zbytek už je horší. Pozadí mráčkové a zpracování trochu zavání nějakým FP, ale to je fuk. Je to takové každý pes jiná ves. Fonty na tlačítkách jsou každý jiný. Obyčejný odkaz by byl asi hezčí. Kamsi jsem klikal a nenašel jsem cestu, jak se dostat zpět.
Levý frame se roluje a nemá scrollbar. Roluje se ut při rozlišení kolem ..x1024,
No chce to doladit, jinak fakt prima téma.