Webzdarma Pomalu Umira!!!

Tak mi to alespon pripada, protoze i stranky na WZ, kde neni temer zadna grafika se nacitaji neskutecne dlouho a nekdy vyskakujou hlasky, ze stranka neexistuje i kdyz server bezi (po reloadu se PPPOOOMMMAAALLUUU nacte vporadku).

Rad bych se zeptal Admina, jestli je tohle momentalni stav, stav docasny (dokdy) a nebo trvaly stav.

Pripada mi, ze tahle situace nastala zahy po tom, co se tady dalo k dispozici MySQL a pricitam mu to navrub. Jsem pro zruseni MySQL, pokud by to prineslo zlepseni dostupnosti stranek.

Prosim Admina, aby napsal moznosti, jak WZ zrychlit i za cenu orezani nejakych moznosti. Uzivatele at si pak vyberou, jestli budou chtit radeji mene moznosti a nebo vsechny moznosti, ale stranky, ktere se temer nedaji nacist a prohlidnout.

diky za odpoved
To s mysql nesouvisi, protoze jeste nedavno to chodilo rychle i s mysql.
ja si myslim ze to spise souvisi z nedostatkem mista na discich wz a take zs velkym mnoztvi uzivatelu jde to do nekolika tisicu
Souhlasim se Zdenou to bude asi tim a nebo to webzdarma dela schvalne aby te vytocil :)))
to: Karel Vomacka
jestli to chces vyresi
1) zasponzoruj wz nwjakou tucno castkou
2) kup nove a rychlejsi zelezo pro wz
dochazej prachy tak se nei cemu divit.....
Ja bych to odhadoval asi takhle ...

pomalejsi WZ <= vice uzivatelu WZ <= mene srovnatelnych Free WebHostingu (posledni dobou nejak odchazeji do kytek)

... Mira tu tusim nekde neco psal o pridani disku do diskovyho pole na nasazeni Apache2, coz by melo trosku pomoci, ale nechme se prekvapit, jak to dopadne. Pevne doufam, ze dobre!

Radek
Netusil jsem, ze to umre az tak rychle :-).

Omlouvam se Adminovi, nemyslim to zle.
Teď je aspoň po problému s pomalým načítáním (mě to běhá pořád rychle) i po problému s nedostatkem místa na diskách....
Uvítal bych ale víc informací o této havárii (proč ,co, dokdy?)
Jinak je ale wz ten nejlepší FreeWebHosting....
<HTML>> Netusil jsem, ze to umre az tak rychle :-).

;-)

> Uvítal bych ale víc informací o této havárii (proč ,co, dokdy?)

zda se, ze umrel jeden disk z diskoveho pole s RAID5, takze nez aby to jelo jeste pomaleji nez jindy a treba to i nejak ohrozilo ulozena data (clovek nikdy nevi a zvlast ne, kdyz uz se neco podela), radsi to nechame se sesynchronizovat bez zatizeni a pak to spustime

prepokladam, ze to pojede az nekdy vecer, doufam

> dochazej prachy tak se nei cemu divit.....

ano, nikdo z nas nema neomezeny ucet ve svycarske bance

> ja si myslim ze to spise souvisi z nedostatkem mista na discich wz a
> take zs velkym mnoztvi uzivatelu jde to do nekolika tisicu

presnejsi pres 56tis. aktivnich</HTML>
OK Díky za informace. Na to, že je zde Webhosting zadarmo, poskytujete nadprůměrné služby. Jen tak dál...
Gratuluju k zprovoznění, super! Tak rychle jsem to ani nečekal!!! Díky.
jen aby to admin neuspechal a radsi to udelal poradne nez aby se zase neco vysralo
dvakrat mer a jedou rez
Snad to ted zase nejakou dobu pobezi :-)) Je to zdarma!

Miro: Kolikrat do roka (prumerne) jsou vypadky??
ja radsi uvitam delsi vypadek nez nkolik kratkych za nasledujicich v kratke dobe za sebo
mno... ten vcerejsi vypadek byl veeeelmi neprijemny... vzhledem k tomu, ze nebylo pristupne ani webzdarma.cz, tak bych tipoval, ze byly postizene i placene web-hostingy... nebo se pletu? vcerejsek me totiz prinutil zauvazovat nad prechodem k placenemu hostingu... jenom by tam musela byt lepsi dostupnost.
Mam u anowebu placeny hosting a zadny vypadek jsem nepozorovala. Myslim, ze i anoweb.cz jel bez vypadku.
to Jana: to jsem si neuvedomil... webzdarma jede zrejme na stejnem stroji jako free-weby a anoweb zase na jinem jako placeny web-hosting... nicmene, to je dobra zprava, ze alepson o anoweb je lepe postarano :o)
> Miro: Kolikrat do roka (prumerne) jsou vypadky??

do roka na freewebu tak 10-20x, nepocitam to
z placenych serveru ma ted jeden uptime 376 dni

> nicmene, to je dobra zprava, ze alepson o anoweb je lepe postarano :o)

placeny web funguje od zacatku do konce na jinem principu, taky prumerne zatizeni vzhledem k hardware tam je zhruba o rad az dva nizsi ... tj. disky maji mensi tendenci odchazet do vecnych lovist :)
2 Radek: Nezmam srovnatelnej webhosting... webzdarma je nejlepsi, a to jsem jich vyzkousel spoustu.
U-Geen: Souhlasim. Jedna reklama na 50MB a nabizene domeny jsou nej :-))
A taky sluzby... nebudu furt omilat hyperlinx... ale tam mi fungoval web asi 2,5 dne bez snahy adminu cokoliv napravit...
2 U-Geen ;-)))
No reknu vam, co s tim furt delate???? do pr*ele!!! Lidi chtej mit stranky porad on-line a ne jen kdyz se v servru nejakej trouba nehrabe!!! Webzdarma BYL dobrej server, ted je ale nekde tesne u dna Marianskyho prikopu a bude zalezet jen na VAS jak to pude dal(ostuda). A taky vam furt nejak blbnout ty reklamy, do pr*ele, to se na to uz nemuze nejakej borec podivat???????????????? Cuss a q3 rulezzz
nasranej Quaker
2 admin - vyhledat ucet smazat znicit vyrvat srdce zadupat do zeme nakopat zadnici :))) a to vse jen a jen PauLovi

2 PauL - prosim te napis mi na mejla freewebhosting kde je PHP a MySQL a taky adresa neco.nekolik-moznosti.cz !!! diky