Posudek mého webu

Ahojky lidičky, mohli byste posoudit můj web?
Díky Martins
ta modrá s tou černou nejdou moc k sobě
ta modra trochu bije do oci, ale jinak velice pekne
Moc pekny kdybych nekdy udeal takovyhle stranky tak strikam az dovecera!:DD misto modry mozna red...zkus to, ale fakt good!
Líbí se mi, až na dvě věci - ta kombinace tmavomodrého písma na černém pozadí, která je špatně vidět a vstupní stránka, osobně je nemám rád. Celkově dost pěkné stránky :-)
jjj jak sem rek dobry, ale zajimalo by me v jakym editoru si to delal...na NP to nevipada!..
Dělal jsem to v Microsoft FrontPage, ale 60% jsem psal ručne.
precti si neco o kontrastu barev, dyt je to neviditelnej web by se dalo rict, hroznyyy
Vadí mi vstupní stránka a bezpatkové písmo, které se takto zmenšené opravdu nedá číst. Barvičky mi ani tak nevadějí, ale jaksi mě po chvíli prohlížení zničehonic začnou pálit oči, asi je někde něco špatně (nejspíš to budou ty ikonky vpravo).
Chybi ti DOCTYPE, ty barvy jsou, jak uz bylo receno, nic moc a kod taky neni idealni, ale celkove bych to taky hodnotil kladne... ;)
Techniche:

--je tam jedna obrovska chybicka doctype tam NIEJE !

Prakticke a esteticke:

- Vstupna stránka: Obrazky su OK ale ten obsah by tam vazne byt nemusel namiesto toho by tam mohla byt jedna veta o com ta stranka je ; odkaz vstupte je nevyrazny (odkazy by mali byt farebne odlisene)
-Na prvej stránke tj Uvod je hrrrrrrrrrrozne dlhy text kto to ma vsetko citat? odporucam rozdelit na viacero casti na stranke kde je uvod by (asopn podla mojho nazoru) nemala byt recenzia ale nieco o tom ze preco kto a ako robil tuto stranku (iked to bolo na vstupnej)
+Forum
+Mne osobne sa kontrastna farba stránok páci
+Guestbook
++Stránka obsahuje množstvo informácii k danej téme čo je obrovská výhoda
+Dobré rozlozenie menu ; textu a ostatných vecí

Celkovo :

Pekna stránka s množstvom informácíí pre vášnivých hráčov . Obsahuje sice menšie (aj väčšie (doctype)) chybyčky ale v globále hodnotím trosku odbornejšímy výrazom COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :)
No me to teda neuchvalitlo.
Cele bych to smazal a nahradil CSS pozicovanim s neutralnima tagama div. Ve Zdroji je totiz ohromnej bordel, temer vsechno je tam zapsano spatne. Treba tag font, kdyt to uz je davno vyrazeny tag. Proste takhle se web nedela. Ale kazdy nejak zacina. Kazdopadne bych to spis videl jako hodne hruby nacrt...
das ist katastrofen ...

nevidim na tom nic k pochvaleni :/
23k> No, taky to snad není komerční web. Přinejmenším to, jak do sebe "zapadají" ty bloky ve sloupečcích, je zajímavé.

Vizuálně by tomu hodně pomohlo sans-serif písmo a místo té modré třeba taková ta zlatavá, jako je v logu a na obrázcích.

Na technickou úroveň teď nekoukám.