pomoc

prosim co je to index.html?ja nevim a potrebuju to na to aby byla má stránka funkcná a ja nevim ani co to je a ani jak to otevrit vy ste skusenejsi mohli by ste mo pomoct?prosim.vopred dekuji
základ je, než se začneš ptát ve fóru, vyčerpat ostatní možnosti, nebuď líný
zkus si prostudovat třeba faq.webzdarma.cz
index.html je soubor.
... a ten musíš mít nahraný v kořenovém adresáři, t.j. úplně ten první, když si tady najedeš do Administrace a Správce souborů. index.html je soubor, který se ti zobrazí jako úplně první, když v prohlížeči zadáš svou adresu http://dogs.wz.cz a je nutný, aby si ho tam měl a napsanej malými písmeny.
vsem moc dekuju
Zacni tady www.jakpsatweb.cz pozdeji na www.jaknaweb.cz ;) a pak uz si dalsi zdroje najdes sam
... pak pokračuj na google.com, pak třeba na sourceforge.net. Pak bych šel na pivo, jo a nezapomeň občas i spát. :-D
A ještě na něco jste zapomněli... je to celkem důležitá činnost... .)
Laura, myslíš jíst?
Dát si jointa?
azregistroval jsem,se a chci udělat webové stránky ,a nevím ajk na to můžete mi poradit díky
www.jakpsatweb.cz komáre....
komáre uleť
... a hodně daleko
Problem je ten ze ted nikoho nemam.
Lauricko, pomuzes mi?

Jo tu adresu jaknaweb jsem napsal spatne. Je to samozrejme jaknaweb.com.
Se vzdycky spletu :-)
Tondys, fuj, takhle veřejně, ji napiš maila, ať to ostatní nerozrušuje...
komár: v tomto případě ne jakpsatweb, ale jakpsat :) Ostatní pozdějác, dorozumět se je totiž první priorita... :)

tondys: jsem nepochopila souvislost s čimkoliv výše v tomto threadu, tak nevim, jestli mi něco uteklo anebo to bylo fakt OT... No, ale každopádně musím odpopvědět NE (aby to ostatní nerozrušovalo), neofiko ale přijď v půl na konečnou 15ky a něco vymyslíme ;)
Laura, sakra, že by přece jenom ta koupelna? (-;
A nejenom :) Taky potřebuju umejt okna a zasádrovat kus upadlý zdi... :)
!me zoufale nechape :-O
Laura, odpadly kus zdi doporučuju zaomítkovat omítkou, ne sádrou.. Výsledek je hezčí, tedy vypadá to jako by tam nic nevypadlo. Sádrou se ti to z 99% nepodaří.
Okna se umývají ironem, ne? Tak jsem hledal, co to znamená:
iron - bouchačka (slang.)
iron - silný
iron - železo
iron - železný
iron - žehlička
iron - žehlit
iron - okovat železem
iron - nůž hoblíku
iron - dát do želez
iron - kovový
iron - litina
iron - nepoddajný
iron - obít plechem
iron - pancéřovat
iron - pájka
iron - plech
iron - pobít železem
iron - revolver
iron - spoutat okovy
iron - tvrdý

... jo vemu kus železa nebo ten revolver a i na ty okna bych se podíval...
Hohoho, ty seš tak vtipnej... :)
No, tak vidíš, že nutně potřebuju pomoct s tou zdí! Dyk já sem v tomhle (taky) uplnej diletant!
No a k těm voknům... já preferuju přírodní živly - čili déšť ;)
btw laura, odpovidal jsem na "A ještě na něco jste zapomněli... je to celkem důležitá činnost... .)" mrzi me ze si to tak nemyslela, ale na druhou stranu - jeste ze jsem to zkusil :D a super, jsme domluveny ;o)
tondys: ovšem ;)