Potřeboval bych to zkritizovat!

Cus lidi, skritizujte tento web http://siemens-c65.webz.cz - potreboval bych vedet co mam zmenit a jak se vam libi vzhled. a klidne nesetrete kritikou pac v html delam asi mesic. Tak dik za vsechno dobry i spatny
Mas to fakt pekne, dobre viuzite IFRAME, i ked nemam ramy rad... No ale preco mas Ahover v menu cerveny inak zeleny? Ved si daj iba jednu farbu a potom v anketach daj iba tu farbu do tych stlpcov v ankete. Snad si ma pochopil, ale urob si ako chces, je to pekne... (aj tie animacie)
Iframe - blbe se stranka skroluje, kdyz je mys nad iframem
Obrazky - pouzivas zpetna lomitka
siemensmania - !Některý obsah je dostupný jen pro přihlášené uživatele."
V gecku se ti rozpadá hlavička menu
Tabulky,    , <Font... - a co CSS?

Obsahově neúplné, ale pěkné.
No, ve FF to vypadá dost hrozně (v IE to zkoumat nebudu). Nastav si do hlavičky encoding.
Std chybička blueboardích anket, které jsou ve FF ořezané. BTW, pokud používám víc jak jeden telefon, tak nemůžu hlasovat...
Zdroják je, nooo, podivný? Kouzlo CSS spočívá v tom, že se stejné věci dají "vytknout před závorku", nemusí se tam pak milionkrát opakovat style="" o změně takového stylu ani nemluvím.
Horizontální scrollbar ještě při šířce 1000 px není úplně optimální.
Heh, škoda, že jsem ujetý na Sxx řadě (-;
Mám u sebe nějaké hry (asi 70), díval jsem se, nic tam nemáš, tak jestli chceš, pošlu. Povětšinou nic moc, ale dá se vybrat.
Koukám na to v IE 5.0, resolution 800×600:

1) IMHO lidí je ještě stále dost, co mají stejné rozlišení a nebude je bavit rolovat zleva doprava. Chtělo by tomu udělat buďto pevnou šířku cca 780px nabo stránku rostáhnout na 100% šířky prohlížeče.
2) To zaoblení u toho menu je trochu kostrbaté.
3) Nebylo by na škodu v nějakém graf. editoru udělat lepší hlavičku než co tam máš.
4) Source t.č. nemohu posoudit.
> Source t.č. nemohu posoudit.
tohle tu vidím každou chvilku. Proč?
Ahaaaa, ja som si to teda pustil v IE a ono je to fakt inaksie, ja som myslele ze to mal naschval take odskocene... no ale mi tu ukazuje ze chcelo vyskocit pri vstupe nejake okno, to na stranky nedavaj, mne ked to spravi tak si o takej stranke pomyslim svoje...
MzM:

Jsem na netu v práci, kde správce sítě omezuje možnosti internetu, ačkoliv třeba se zrovna dostat do zdrojáku, nechápu proč tohle zamezuje.
blahapet, No, tohle snad ani nejde, ne? Ty ten zdroják mít musíš, jinak neuvidíš to, co vidíš... No, zas tak moc do toho nevidím, tak nevím...
MzM:

V prohlížeči vidím, co vidí každej. Když kliknu levým myšítkem a chci dát Zobrazit zdrojový kód, tak to vyhodí alert, že operace byla zrušena z důvodu platných pro tento počítač. Chňápeš to?
Sorry, pravým myšítkem.
A jo, to je ten administrator from hell, ne? A takový ten pseudo protokol, kdy dáš místo http://adresa view-source://adresa to asi umí akorát mochčila, co?
Mochčilu tady teď ani nemám, jen infekál exposral verze 5.0
Ale mohl by tam fungovat telnet, ne? ;-) Takže telnet, pak open adresa 80 a v řádku napsat GET /adresar/soubor.html... hehehe.
No, asi to nepůjde, nevím jak se telnet vypořádá s proxy serverem.
a co treba tu stranku ulozit a otevrit v notepadu nebo v necem?
Notepad tu taky není, ale Wordpad ano, jenže teď mi došlo, že v prohlížeči úplně vlevo nahoře chybí "Soubor" (tím pádem ani CTRL+S nejde), takže tudy taky cesta nepovede. Je to prostě na zbláznění.
tak dik za kritiku. Klidne mi posli nejake hry na Brian350Z@seznam.cz...dik
blahapet: A co podivat se primo do kese?
Sojka:

Jestli myslíš Nástroje >> Nastavení internetu, tak tam mě to taky nepustí.
blahapet: bych rek, ze muzes byt rad, ze to zobrazuje obrazky a jde klikat na odkazy :-D
Dyk já jsem. Jenom tu zdůvodňuju, proč se nemohu dostat do zdrojáku (z práce).
blahapet: Ne, pres total commandera, ci pruzkumnika windoze...
Sojka:

TC ani Průzkumník tu nejsou k dostání.
blahapet: tý vado, není to diskriminace? tohle by se snad mělo trestat...
blahapet, nezbývá než si napsat skriptík, co ti ten zdroj vypíše na obrazovku... :-D