Proč se nemůžu připojit ke svému účtu?

Mám malou otázku: přestože moje stránky na Webzdarma naprosto korektně fungují, nemůžu se přihlásit k jejich správě ani přes ftp ani přes www rozhraní (zablokovaný nebo neexistující účet). Pročítal jsem si minulé příspěvky, ale registraci jsem provedl z českého serveru (nebo má UK firewall v zahraničí? Snad ne... :-() a rozhodně si nemyslím, že bych porušoval pravidla užívání. Co s tím, můžete někdo poradit?
To bude asi nějakej dočasnej problémek po dnešním výpadku. Mám stejnej problém. Stránky bezproblémově běhají, ale k účtu se nejde přihlásit. Asi nezbyde než čekat...
Mám stejný problém, jaký popisuješ. Chtěl jsem na wz nastěhovat stránky, které mám momentálně jinde, ale tohle mě dost nepříjemně zaskočilo....
Kurňa, to je radosti... :-) Ale aspoň to zatím není smazaný...
Taky mam stejny problem ... snad nam admin odpovi na tomto miste...
Zatím se k tomu moc nehrne. Poslal jsem mu i mail, ale ono nic... Asi moc spěchám a on-line podporu bych si musel nejdřív zaplatit... :-)))))
Stejný problém, musíme čekat
To samé,zřejmě problém se serverem...
Taky vám to napíše něco jako loggin incorect nebo tak něco když chcete tu stránku aktualizovat pomocí FTP?
Začína mě to pěkně zlobit. Po včerejším výpadku jsem si chtěl zazálohovat PHP skripty, které mám zatím jen vystavené na webu a ono to nejde !!!
Stejný problém - nejde přihlásit ani přes ftp ani web (hláška účet zrušen) stránky jinak fungují, ale vyskytly se chyby ve funkčnosti. Problémy se na tomto serveru nějak hromadí - navíc je ve špičkách hrozně pppooommmaaalllýýý - až nefunkční. :-(((
jsme na tom stejne...me ftp taky nejde... a stranky jsou znacne pomaly...hodne se sekaj...
nejak divne to cachuje...doufejme ze docasny problem...
Aspo+n v tom nejsem sám
to mi nebudete věřit,ale já mám stejný problém jako vy!!!
doufejme,že to je jen výpadek :-):-):-)
Všichni jsme na jedné loďi.....ale to nevadí......JSME JENOM LIDI.
a jestli jste si všimli, úvodní stránka je nějaká divná, TopTen nenabíhá ...

ať už to zprovozněj ...
já mám stejný problém jako vy ostatní,taky musím jenom čekat.Snad už to daj do provozu brzy.
Hnus! Taky cekam.
At uz to vali !! ADMINI !! Snazte se !!!
Já se snad nedočkám.....to chce KLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLIDKLID........zatim čus
Navrhuju vyměnit dosavadní železo za něco lepšího. Sponzor se určitě sežene.
Úůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no to je velice nemilé - já taky nemužu aktualizovat web pomoooooc
doufejme , že je to jen dočasný výpadek - mohl by nám aspon admin tady na foru řict jestli to nekdy pojede ???
Miro, safra, tak uz neco rekni, cokoliv. I kdyby to melo byt treba prosty "jo nejde to, delam na tom" sme lidi, ne. Ale to mlceni me dost znervoznuje.