Proč se nemůžu připojit ke svému účtu?

DO HÁJE...nejhorší je, že jsem si nad tím lámal hlavu celou hodinu :o/
je to tady skoro jako na chatu a jestli se tydle příspěvky budou hromadit, tak WZ zkolabuje kvůli fóru:o)
Uf, uz jsem se lekl, ze mam zase nejaky problem, ktery se mi nevyresi a vidim, ze je nas hafo... Tak aspon ze tak... (To je ale skodolibost, co? ;o)Doufam, ze se to brzo spravi...
http://ha.wz.cz
koukam ze to nema cenu pockam do vikendu;-)
tak mne uz to funguje - to sem ani necekal tak brzo - tak je to pravda webzdarma je dobrej.
lidi vy ste divny jen se neco vyskytne spatne uz se vam to nelibi ale kdyz vse funguje zas si stezujete na to ze to nefunguje tak jak by ste chteli !!! mam dost
bylo by lepsi zalozit forum s nazvem: Kdo najde lepsi free webhosting?

:)))
Rozi, to to tu pises je tak trochu mimo. Jedna vec je brblat nad rachlosti pripojeni, nad kapacitou databaze, nebo nad reklamnim prouzekem, ale kdyz se najdenou nemuze nikdo pripojit k uctu a system mu hlasi ze zadal spatne heslo nebo jeho ucet neexistuje tak je to uplne neco jinyho, a nutne to musi rozhodit i toho nejotrlejsiho uzivatele (a to i uzivatele freewebu). To snad uznas, ne?
p.s. Jinak ale o webzdarma si myslim, ze je s tim co nabizi porad jeden z nejlepsich freewebu v cechach.
No na to ze to je zdarma tak sou rychly dost si myslim to opravily bez mrknuti oka .-)

2 Ge0 - sic na tom neco je ale kazdej ma svuj nazor a muj je ten ze zbytecne reptaj jako by jim nestacilo ze to je zadara; mas pravdu v tom ze reptat nad mistem a reklamou atd. je neco jinyho! ale kdyz jim odejde disk (coz se muze stat kazdymu) tak je snad jasny ze s tim budou chvilku ploblemy neee ?!? a myslim ze WZ se s tim vyporadal vcelku rychle

:oú
Je 17.11. a ja mam stale ten samy problem :-( neexistujiciho ci zablokovaneho uctu ...
nezkousela jsi treba v zachvatu nadseni menit pripojeni ve wincmd?A ted to mas treba blbe nastaveny??Mlask puso, jinak fakt nevim
je to fakt bída hlavně to cachování je nějak zcesty :-(
To Mira: no, už je to v pohodě, problémy zažehnány a všechno je OK, tak přeju hodně štěstí ve fungování! a snad už takový problémy nebudou... :-) WZ je každopádně nejlepší freehosting, co v ČR existuje!