Platby

Chcem sa opytat kolko beriete za stranky ktore robite pre firmy a tak podobne.... mozte napisat ze napr. cena + www adresa
dakujem
tak to nevim, jestli ti někdo řekne, pokud je to "black job" :o) já tyhle poslední stránky (v závorce) dělal - a vlastně pořád aktualizuju - pro známyho za pozvání na pivko. hlavně to dělám proto, že mě to bavi. myslim, že to je ale různy - chápeš, je rozdíl mezi jednorázovkou (vytvoření -->umístěni a basta) nebo průběžnou aktualizací, rozsah stránek, adresa
no mam pocit ze to myslim pracu na dlhsie...to znamena ze aj s aktualizaciami a takok diki
no, jestli už máš tu prácičku jistou, tak to záleži na tobě. tady taky de o to, že dneska už dělá stránky na celkem slušný úrovni kdekdo, teda aspoň, co já vim. takže konkurence určuje ceny :o)
http://webovy.vyrobce.cz/?id=pruvodce
ale kazdy ma ceny jine, je to jen odpoved na to, na co ses ptal ;)
Tondys> kdyz tam nabizis takove programy v cene i 25k, tak by stalo za to prestehovat web jinam. Jako ono to WZ nebudi moc duveru toho ze clovek je profesional. Jak by taky, kdyz si nezaplati ani domenu a hostuje na Freehostingu :/
Podle mych zkusenosti se cena neda obecne stanovit. Osobne bych ale uz u dynamickych stranek pod 3.000 asi nesel a pokud chce mit zakaznik kontrolu nad obsahem prezentace (tedy administracni system), je to min. 5.000 ...ten system si totiz zada mnohem vice casu, zkusenosti a prace nez samotny web :)
5 tisic je furt malo ... za 5 tisic tak pridat novinky, clankya jeste neco maleho jinak nema smysl se s tim drbat