Poslední dobou je WZ velmi nestabilní!

Vážení,
řekl bych, že poslední dobou je Váš server velice nestabilní. Nic ve zlém, ale každý den máte nějaký problém. Dnes zase nejde přihlásit se ke svému FTP účtu...

Zkuste dát vše co nejdříve do pořádku!
Ty si asi nezkousel hyperlinx ze?
2 U-Geen - hyperlinx he he eh eh dobryyyy nooo
2 Karas - dyt muzes jinam neee je tu tolik dobrych neplacenych webhostingu !!!
Rozi: Copak, podobny zkusenosti? :-)
2 U-Geen - ;-)
Nevim co rict, uz sem zkusil kdejakej freehosting, ale neco tak nestabilniho sem jeste nezazil. Nevim jak to rict, ale pripada me to uz jako klikaci hra na prachy!!! S neustalym natahovanim page (4x-6x refresh) nez se zobrazi.

To sem jeste fakt nezazil

WZ SUX
je pekny, ze se hadate, ale tady prece nejde o ostatni free-hostingy... tady jde o to, ze kvalita wz byvala pomerne dobra a zhorsila se - po zkusenostech verim, ze jen docasne. takze jsem spise s temi, kteri volaji po vyssi spolehlivosti nez s temi, kteri rikaji budme radi, ze je to tady zatim jeste porad lepsi nez jinde...
CadDuck: Tak nam je vyjmenuj
hele kluci fakt me serou...vubec nechapu jak je mozny ze naperou do index.php svuj reklamni banner a ani netestnou jestli to chodi,zrusili mi tim me stranky...a to jsem je upozornoval ze mi tam banner nejde at ho tan ani necpou, ze si ho tam dam sam...dal jsem si ho a stejne mi tam nacpali tu svoji kravinu a stranky ted nefungujou...

http://rozarkaweb.aktualne.cz

prasata...
2 Ales Pavel: banner jde umistit do stranek uplne v pohode... staci pouzit prislusny tag. sam si ho tam dat nemuzes - kdyz to zkusis, budes ho tam mit nekolikrat.
Vidím, že nejsem sám, koho WZ začíná štvát. No naštěstí mi na WZ stránky ještě fungují, lae už jsem si objednal svou doménu :o)), takže WZ opustím. Můj web naleznete na adrese http://gamesx.wz.cz - te´d jen čekám, kdy mi ho asi tak zruší? Věčně mi to hlásí na indexu PHP chybu apod... Někdy se nenačtou styly, stránka či různé podobné skripty. Myslím, že WZ je opravdu čím dál více nespolehlivější! No uvidíme, jak se to všechno bude vyvíjet. Myslím, že by nebylo špatné, kdyby se na českém Internetu objevil nějaký konkurent WZ!!! Např. by nabízel 50-100MB, podpora PHP a ASP!, větší místo pro MySQL apod.

Kai.
>
> http://rozarkaweb.aktualne.cz
>
> prasata...

jj, sorry, ale prase v teto souvislosti muzes byt akorat ty (soudim podle toho kodu, predpokladam, ze kod reklamniho systemu jsi nevidel), ten skript delal presne to, co mel ... vlozil reklamu do reklama.htm, to ze jsi mel hned na zacatku stranky otevreni komentare a nebylo to ukoncene, za to snad ten skript nemuze

kritizovat ano, ale konstruktivne a hlavne pravdive
>dal jsem si ho a stejne mi tam nacpali tu svoji kravinu a stranky ted nefungujou...

:-))) pobavil jsi me :-) vazne jsi tak naivni, ze si myslis, ze administratori jen sedi a dopisuji do tech nasich genialnich kodu reklamu? :-)

>už jsem si objednal svou doménu :o)), takže WZ opustím...

gratuluji, to je opravdu spravne rozhodnuti, pokud to clovek mysli vazne - ovsem domena to nespravi, zalezi take kde ji budes hostovat.

>Myslím, že by nebylo špatné, kdyby se na českém Internetu objevil nějaký
>konkurent WZ!!! Např. by nabízel 50-100MB, podpora PHP a ASP!, větší
>místo pro MySQL apod.

...hm. spatne by to opravdu nebylo. ale spis si myslim, ze bude hur. schvalne se porozhledni po nabidce freehostingu (par jich ubylo, a vypada to, ze trend smeruje trochu jinam - spoplatnovani freemailu, freehostingy s placenymi nadlimity apod.)...
ASP, LOL. take jsi mel ten sen, ze microsoft presel do oblasti opensource, statisice os v domacnostech bylo nahle zlegalizovano a tisice nadsencu po celem svete se zacalo prehrabovat v kodech kluku z redmondu a opravovat neopravitelne :-) je cas vstavat...

m.s.
Ad martin s.: Ty seš dneska nějakej veselej :-)))
relativne... ono kdyz to tady procitam, tak to ani jinak nejde...