Hodnocení vzhledu nového webu + pomoc pls !

Vhtěl bych si zde nechat ohodnotit jen vzhled stránek karbulkoviny.nazory.cz/index2.html ... Na obsahu se zatím dělá, vím že by se mělo nechat hodnotit až s obsahem, ale potřebuju znát váš názor na vzhled.. děkuji...

Potřeboval bych také jestli někdo nemá script na zpracováni formuláře s těmito položkami:
Nick:
Máte ho rádi?:
Proč se hlásíte?:
Znáte ho?:


děkuji moc.. juyfeus
Ta zelená trochu unavuje oči. Je to takový celý kostrbatý.

Ohledně toho formuláře: Jde o to jak ho zpracovat, tím myslím ukládání dat do databáze nebo jen do souboru nebo jen prostě aby byly vidět data na další stránce, tak jak je napsal uživatel?
jo já bych zapomněl sry.. no to zpracování by mělo být, tak že na jedné stránce bude formulář a a pod tim hned ti členi toho fanclubu takže tam by je to mělo házet jestli to jde.. jestli ne tak na tu další stránku.. díky moc
Stejně si mi neodpověděl na otázku. Chceš je ukládat do databáze a vzápětí načítat na stránku. Poradit ti sice mohu, ale pokud neznáš zákldy PHP a MySQL, tak ti to bude k ničemu.
No, tak to jo no, tak to je na nic.. Chtěl bych to odesílat na muj mail. mě už ten script někdo posílal, ale už ho nemám.. pošleš mi ho pls?

<form action="nejaka_stranka.php" method="post">
Nick: <input type="text" name="input1"><br>
Máte ho rádi?: <input type="text" name="input2"><br>
Proč se hlásíte?: <input type="text" name="input3"><br>
Znáte ho?: <input type="text" name="input4"><br>
<input type="submit" value="Odeslat">

Soubor: nejaka_stranka.php

<?php
$email = "tvůj email";
$subject = "předmět zprávy";

$contents = "Nick: ".$_POST["input1"]."<br>Máte ho rádi?: ".$_POST["input2"]."<br>Proč se hlásíte?: ".$_POST["input3"]."<br>Znáte ho?: ".$_POST["input4"]."<br>";

mail($email , "=?iso-8859-2?Q?".imap_8bit($subject)."?=",$contents,"Content-Type: text/plain; charset=iso-8859-2");
?>
nelíbí se mi, že se to bílý roztahuje v závislosti množství textu.. někdy to je verliký, někdy zase malinkatý....

nastav tomu pevnou šířku a overflow auto a bude.....
blahapet: díky moc jdu to vyzkoušet... :)

Ijáček: ono to má pevnou šířku, ale VÝŠKA se natahuje podle množství textu... já jsem celkem začátečník, tak moc pojmu overflow nerozumím.
blahapet: posílá to ale v tom mailu nic nepřijde čím to je?
jen takova drobnost: posilas to jako text-plain, takze zalomeni radku nemuzes udelat <br>. dej tam misto toho \n
v tom zpracování?
jo, v tom zpracovani
tak to mi taky nejde, nemohl bys mi to poslat celý i s tim /n místo <br>

jsem to asi nějak překopal a nejede to
už mi to jede na 3/4... neodesílá mi NICK.. co s tím?
dobrý už mi to jede stačilo tam dát před to Nick také \n.. díky moc