Vzkaz pro PITONA, ale je to i pro ostatní

Pro Pitona, kterej mi do návštěvní knihy napsal:

Je to dost zle, a hudba to iba zhorsi!

Já vím, že moje stránky jsou dost hrozný, ale učím se. A hudba tomu dodává skvělou atmosféru. Je pravda, že někoho, kdo při prohlížení internetu poslouchá muziku, to možná nare, a někdo nemá ani puštěný repráky, ale ta hudba k tomu webu prostě patří.

A za další, tvoje stránky nejsou o nic lepší. Já mám aspoň nějaký informace a fotky. A co máš ty? Samý 404.

A pro ostatní Pitonova (skvělá) stránka je:

http://piton.wz.cz/
JEŽIŠ S TEBOU SOUHLASIM!
TO MÁM LEPŠÍ STRÁNKY JÁ!
3- OKDKAZY
1-FUNKČNÍ A JE TAM NĚJÁKÝ AFHSGBDFOI
!tojeuchil!

(MAM LEPŠÍ STRÁNKY NEŽ UPITEJ PITON)
no popravdě řečeno si můžete podat ruce...

ještě že v Mozille hudba nefunguje.... uf... třeba teď bych tě přiškrtil přes síť...
jestli se můžu vložit do vašeho sporu, tak:
hudba na stránce mně a možná i ostatní dos se pokud se nedá vypnout!

Ale Santino Corleone má opravdu lepší stránky! Alspoň hezčí.
to jo, vypnout by se mela dat. a jeste me u hudby na strance dost se*e ze zpomaluje nacitani(coz u ty tvy mmch neni skoro znat, takze mas u me takovy maly bezvyznamny plus)
můžeme si udělat olympijskou disciplínu v urážení jinejch špatnejch webů, přitom mít ještě horší web než ten o kterym mluvíme
Jé, tak to bych se přihlásil. Web mám blbej dost. Ale nebaví mě urážet druhý;-) Tak nic, no.
na stránkách santinocorleone.webzdarma.cz má být nějaká hudba. já mám ten problém, že mi nejede. možná jak jsem vyčetl z vzkazů to je asi dobře.
spáchal sem hřích: pustil sem si IE, abych si to poslech... ÚDĚSNÝ!

:D
konečně mi to hraje, musel jsem přidat volume a málem mě to složilo na zem.

Santino Corleone kde bydlíš, abych tě mohl zastřelil za tu "hudbu".
BTW, ve filmu godfather to byl Vito Corleone, a ne Santino. Hanba ti!
co to je za debilni tema? :-/
=>skaff
Ve filmu Godfather nebyl jenom jeden Corleone, bylo jich tam hodně. Vito, Santino, Fredo, Michael. A já jsem si vybral Santina. Hanba ti.

A nechtěl jsem, aby to vyznělo jako urážka. Chtěl jsem jen upozornit na to, že píše, že můj web je na ho*no, (i když je), když sám nedokáže vytvořit nic lepšího.
To nedokazes prenest pres srdce, ze o tom vytvaris tema? Kdyby to delal kazdy, tak se to tu jenom hada...