Prosil bych o kritiku...

Ahoj

Jak už název vypovídá prosil bych o kritiku mé webové stránky. Jediný o co bych vás chtěl požádat je: nekritizujte mi očem ta stránka vlsatně je

Předem Díky
X_D
Takže zaprví CO SE TÝČE OBSAHU Pokémoni jsou naprostá debilita.

Ale jinak se mi ta stránka celkem líbí až na:
při rozlišení 1024x768 se mi nelíbí ty velké mezery mezi rámečky (menu, main druhý menu, logo..)
stránka na mě působí dost nepřehledně.
Na logu by to chtělo nějákej nápis.
Levý sloupec - Odkazy - jsou mon nalepené doleva - chtělo by to větší odstup, viz výše - mezery mezi sloupci jsou velké, možná by bylo vhodné celý obsah dát na střed a mezi sloupce tak 10 px, nevýrazný titul stránky (prostř. sloupec)

Obsah nehodnotím - forma je velmi slušná.
akorát vytýkám to rozvržení: na mých 1152x864 to neni 2x dobrý..
Obsah == LOL(Lentilky odnasi Lenina) :D

hezky az na ty velky mezery mezi sloupcema a pri najenti na odkaz je zlutej a to pak neni videt na co si najel :D spis udelej podtrzeni
Jenom dodám, že písmo by chtělo trocu zvětšit. Nahoru bych udělal nějakou grafickou hlavičku, místo toho co tam máš.
Grafik nejsem i když jsem si šablony, které jsem našel, trochu poupravil, jelikož to před tím vypadalo jako 3D grafika v 2D. Jedině že by mě ten vršek někdo spracoval sám.

To podtržení u odkazů - nějak se to pokusím vyřešit.

Velké mezery mezi sloupci - ty šablony, které tam mám jsou dělané na roz. 800 * 600, jedině že bych je trochu zvětšil, ale pak ti lidé kteří mají roz. 800 * 600 by se potom pěkně divili při vstupu na mojí stránku. Jedině tam hodit, jestli je rozlišení tolik a tolik použij tenhle styl a pokud je zas tolik a tolik použij tenhle styl. TAk tohle bych nedokázal sestrojit, jelikož jsem tak trochu ještě zelenáč. A navíc by to trochu zabralo místa na Webu.

Písmo, že je malé? - psal jsem tam jak ho zvětšit. Přidrž ctrl a roluj kolečkem na myši. TAk jednoduché a prosté!

Jinak děkuji za kritiku a pokračujte klidně dál.
>> Přidrž ctrl a roluj kolečkem na myši. TAk jednoduché a prosté!

Hm ..... Teď mě budeš mít asi za debila, ale co když každej nemá mouse s kolečkem? Budeš se divit, ale já jsem teď v práci a kolečko ať hledám, tak nevidím.
>> Písmo, že je malé? - psal jsem tam jak ho zvětšit. Přidrž ctrl a roluj kolečkem na myši. TAk jednoduché a prosté!
originalni pristup... trochu to vypada jako "ja nevim, jak mam udelat pismo vetsi, ale vim, jak to muzete udelat vy" :-)
Blahapet: Nechci se tady s tebou hádat. Na to jsem taky myslel, ale nanapsal jsem to tam, je ještě jeden postup jak zvětšit písmo.
Zobrazit -> velikost text -> zvětšit
A jinak já nemít Myš s kolečkem, tak by už dávno letěla z okna nebo bych ze šílel posouvat posuvník zvakáním na šipky
nj, seš asi náročnej. To já jí doma mám taky, ale teď nemám na vybranou.
Tady.... tady .... já mám o kolečko víc ! Rád spustím za odpovídající cenu. I s hnojem ! :-)))
JInak skus se na to mrknout o stupeň jsem zvětšil písmo, kdybych chtěl zvětšovat dál musel bych zvětšit i šablony.
Nemá smysl dělat takový voloviny... Pokémoni jsou BLBOST.
Benda_11:

Žádnou změnu jsem nezaznamenal.
Možná ty ne, ale Já jo