Ukradnuty WEB DESIGN

Chcel by som sa vas opytat co si myslite o clovekovi ktory ukradne design stranky a este si ho vydava za svoj.
Moja stranka je www.speedy99.szm.sk a ten blbec co mi ukradol design ma stranku www.dafo.wz.cz.
Uradol mi cely design a dal si tam este aj anketu ako sa druhym paci jeho novy design a ktomu mi zobral aj moje obrazky.
Na to ze ten design je moj je viac dokazov ako napr.:
Pozrite si na jeho stranke zdrojak obrazky.htm a tam najdete v "<title>SPeeDY99</title>" a su tam aj dalsie dokazy.
Neviete ci by sa dalo ked napisem adminovy o mojom probleme ze by mu zmazal stranky?
T.č. nedokážu posoudit tvoje tvrzení, neboť na www.dafo.wz.cz mi to jaksi píše (asi autor), že nemám právo na prohlížení jeho stránky.
Ta jeho stranka je na adrese http://dafo.wz.cz
SPeeDY99: to už je život, jesli nemáš na ten design nějakej patent nebo copyright, nikdo ti nepomůže ani nebude mazat nikomu stránky, protože to je jaksi věc morální a ne právní.
SPeeDY99:

Jestli to dám s "www" na začátku nebo bez něj, je to jedno, zobrazí se mi (a IMHO každýmu), co píšu o pár řádků výše. Pokud tobě ne, stiskni CTRL+F5
porad lepsi ukradenej design nez ukradena identita, coz jsem tu jiz take zazil ...na vlastni kuzi :)
Broli:

To si dobře pamatuju ...
blahapet: si mu jí ukrad :) ? hh
Ne, ty si to byl, už si na to zapomněl?
Hele, ved si tam napis ze copyrigth a mozno to niekoho odradi, ale asi nie. No ja pisem copyright a copyleft dam tam este smile a kaslem na to ci to tam mozem mat alebo nie...(asi to tam nemoze byt ked naozaj ziadny copyright nemam co?)
Blahapet:
mas pravdu uz tam nic nie je asi pochopil ze sa design nekradne a dal to prec.
Ale aj tak si myslim ze by sa design nemal kradnut.
blahapet: ty jo, asi ne :)
SPeeDY99: mno jo, ono je vic veci co by se nemely dit a dejou se.. ;)
například?
Prodavani tabaku :D
teda nechci urazit... ale já bych ten tvůj design neukradl... :) (nelibi se mi) ale to je jen můj názor.... já jsem si taky užil svý, když mi carl ukradnul freelayout :) :) :).... ne, to byla jiná věc... mě na tom sralo, že mě tady na fóru pomlouval, že já jsem zloděj a že jsem debil.... přitom tam měl mojí anketu, moje počítadlo, moje všechno :) takže mi ničil statistiky přístupů a když mu v anketě někdo hlasoval, že je to hnusný (měl to dost rozhozený a neokopíroval si css, tak to měl hnusný) tak se to logicky zobrazilo i v mé anketě...

ber to tak, že se mu tvůj design líbil natolik, že ho ukradl... měl bys být rád, že se někomu líbí... :)