FTP Klient

Nevíte náhodou, kde můžu stáhnout pořádnýho FTP klienta?
A poradíte mi, jak v něm mám na internet nahrát svoje soubory?
Já už sem si totiž stáhl pár anglických a vůbec sem jim nerozumněl.....
Tam sou jakýsi růrný servery, ale kde to mám nahrát na webzdarma, tak to fakt nevím....
No imho by to TC mohl stačit, viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34. Nebo viz http://www.stahuj.cz/internet_a_site/ftp_klienti/.
tak tak... vyzkousel jsem radu FTP klientu, ale zustal jsem u TC ...uz jen diky tomu, ze lze snadno prenest nastaveni (coz v pripade, ze mam nadefinovano cca 20-30 uctu a migruju stale mezi PC-notebook-PC_v_praci je docela potreba) a hlavne jej pouzivam i jako klasickej file manager, takze to mam vse pekne pohromade :)

BTW Váš známý Astronom:
pro tebe by tu mel Mira zalozit vlastni diskuzi nebo aspon udelat nejakej filtr, kterym bych si te snadno odfiltroval ;-)
Promiňte.... ale vůbec to nechápu... je mi 11....
Buď rád ...
co to je za vymluvu ze ti je 11?! omg
Já ale vůbec nevím, jak s tím mám pracovat!
Já nejsem takovej znalec, jako vy!
Naprosto nechápu co je to to TC a jaký manažery bo co.....
A jak to mám na ten svůj účet nahrát?
kdybys nebyl shnilej, precetl by sis podrobny navod, na ktery ti adresu napsala Thalia hned v prvni odpovedi. a to mi nerikej, ze to vubec nechapes. je to popsany krok za krokem i s obrazkama. podle toho to musi udelat kazdej. a pokud ti vazne neni neco jasny, poloz konkretni otazku.
to mam rad, kdyz se nekdo porad jak kolovratek na neco pta, aniz by sledoval co mu ostatni pisou. Pak maji temata treba i 80 a vice odpovedi kvuli takovym BFU!
Já myslel, že tam sou FTP klienti....se omlouvám...
jenze ono nas znamy Astronome jde o to, ze kdyby ses trochu snazil, tak by tady 50% temat nebylo od tebe. Je to tedy globalni problem.
Tondys: To sice není 50%, to je spíš 36%, ale jak myslíš.....
Bych tady chtěl vidět někoho stejně starýho....
Tondys: Napadlo tě někdy, proč se asi menuju "ZNÁMÝ"?!
tondys said: kdyby ses trochu snazil //to snad neni o věku ne?

btw: i 36 je docela dost... :D
Jenom se bavte na můj účet...
OMG dajte mu pokoj, aj vy ste mali 11 a pochybujem ze ste vedeli co je to HTML.
o věku to neni.... ten s tím nemá absolutně nic společného. jde o to že se na něco zeptám, dostanu odpověď a tu nechápu. a nyní jsou dvě možnosti: donekonečna se ptát dál, přestože to je dost neefektivní (rychlost fóra) nebo se podívat na gůgl nebo wikipedii a odpověď si najít (a k tomu i odpovědi na příštích 50 otázek co by následovali)

myslim že se nikdo nechce bavit na astronomův účet, alespoň já tedy ne. ale když má jeden thread 100 příspěvků, kdo to má číst?

ono je samozřejmě jednodušší se zeptat, ale dobu kterou ztrávim čekánim na odpověď se dá zužitkovat líp...

btw: já osobně jsem v 11 uměl tak pustit kompa a sousedovic kluk(12) mě pořád otravuje s php a docela mu to jde... takže věk bych sem netahal...
Jenomže někdy ti gůgl najde něco, co jsi vůbec nechtěl.... programy a tak...
A máš k tomu nějaký nesmyslný vysvětlení....
A když potřebuju vědět něco úplně jinýho.....
Aště něco:
HTML mi už celkem de.... akorát chcu na stránce udělat velkou změnu a tak se už musím zapojit i do toho, co neznám....
CSS mi taky jakžtakš de...
A v PHP musim eště trochu zapracovat....
chyba. gůgl najde vždy a všechno. kdž nenajde, neni chyba v gůglu ale někde mezi klávesnicí a židlí... bohužel to tak je, stačí zadat správně to co hledám...

například když zadáš:
ftp+klient+definice
ftp+klient+jak+na+to

nebo cokoliv jinýho tak na tebe skočel jenom relevantní odkazy...
mimo TC bych mohl jeste doporucit jeste "Servant Salamander", v nove verzi (2.5) ma integrovany i mimo jine i ftp/sftp/ssh client, PictView, Registry editor, multiformat archiving, a hafo dalsich rozsirujicich pluginu...
[http://www.altap.cz/salam_en/compare.html]